תנור קרמיקה

אוהבים ליצור בקרמיקה? החומרים מהם יוצרים את הקרמיקה משמשים לייצור מגוון מוצרים כגון:
 
 
– כלי אוכל ובישול.
– דברי אומנות.
– אריחים למקלחת, שירותים ומטבחים.
 
השלב האחרון בשלבי הייצור של הקרמיקה הוא השריפה בתנור ייחודי המיועד לקרמיקה. תנור קרמיקה משמש חברות ועסקים המייצרים מוצרים עשויים מקרמיקה ואומנים אשר מייצרים מוצרי נוי שונים בבית המלאכה שלהם או אפילו בבית. חברה ישראלית היושבת בעיר חולון מייצרת תנורים לקרמיקה מסוגים שונים לתעשייה ולאומנים המעצבים בקרמיקה.
 
האם ניתן לקנות תנור קרמיקה יד שנייה?
 
אם אתם מחפשים להוזיל את עלות התנור לייצור מוצרי הקרמיקה, אתם יכולים להזמין תנור קרמיקה יד שנייה. גם תנורים יד שנייה ניתן לרכוש מהחברה הישראלית המייצרת תנורים ייחודיים לקרמיקה.
 
תנור קרמיקה קטן לשימוש ביתי
 
מעוניינים לייצר מוצרי נוי מקרמיקה בבית? באמצעות תנור קרמיקה קטן, תוכלו לבצע את כל העבודות שלכם בקרמיקה בצורה נוחה ומקצועית ללא צורך ברכישת תנור גדול לקרמיקה הדורש יותר מקום.
 
עיצוב מוצרי נוי עם תנור פיוזניג
 
מלבד תנור קרמיקה, ניתן לקנות תנור פיוזניג ביתי לעיצוב מוצרי נוי מזכוכית. תנור הפיוזינג מחמם את הזכוכית ל-750 עד 900 מעלות צלזיוס ומאפשר לעצב את הזכוכית בצורה נוחה ומקצועית. בנוסף, בעת השימוש בתנור הפיוזינג ניתן להוסיף צבעים לזכוכית ולייצר מוצרי נוי בצבעים שונים. את תנורי הפיוזינג ואת תנורי הקרמיקה תוכלו למצוא בחברת גרין גלאס Green Glass הממוקמת בעיר חולון. חברת גרין גלאס Green Glass מייצרת ומשווקת תנורים איכותיים לעיצוב קרמיקה ולעיצוב בזכוכית כבר מעל ל-16 שנים, ומספקת שירות מקצועי לעסקים בכל רחבי הארץ. צוות חברת גרין גלאס Green Glass מציע לכם ייעוץ מקצועי ואישי לגבי בחירת התנור המתאים לכם ביותר ושליחה של התנור עד בית העסק שלכם או עד לבית.
 
חברת גרין גלאס מציעה – תנור קרמיקה בהתאמה אישית
 
רוצים לבצע הזמנה של תנור לקרמיקה או תנור לפיוזינג? צוות חברת גרין גלאס Green Glass ישמח לייצר עבורכם תנור לקרמיקה או תנור לפיוזינג בהתאמה אישית במיוחד בשבילכם. התנורים של חברת גרין גלאס Green Glass מיוצרים מחומרים איכותיים העמידים לשנים רבות ועומדים בתקנים המחמירים ביותר של ייצור תנורי קרמיקה וזכוכית. להזמנת תנורים התקשרו לצוות החברה.
 
לצפייה באחד ממגוון מוצרינו לחצו כאן