תנור קרמיקה מחיר

תנורי קרמיקה למכירה בהתאמה אישית

לצד עיבוד זכוכית וייצור קרמיקה, הדפסות על זכוכית וקרמיקה וייצור דקאלים, חברת גרין גלאס מתמחה בייצור תנורים בטמפרטורות גבוהות ומציעה מבחר איכותי של תנורי קרמיקה למכירה. מדובר בתחום התמחות טכנולוגי אשר בו אנו פועלים כבר מעל לעשור ומספקים תנורים בהתאמה אישית מלאה, בין אם מדובר בתנור קרמיקה קטן או גדול עם פתיחה עילית או חזיתית. בנוסף, אנו מציעים הדרכות עבור השימוש בתנורים ומספקים לכול לקוח שירות אישי, אמין ואדיב.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil  

תנורי קרמיקה איכותיים

אצלנו תוכלו למצוא מגוון איכותי של תנורי קרמיקה במחיר משתלם במיוחד, הנבנים בהתאמה אישית הן מבחינת גודלם והם מבחינת צורכי הלקוח. התנורים מגיעים לרוב לטמפרטורה של 1180 מעלות צלזיוס עם אפשרות לטמפרטורה גבוהה יותר בהתאמה אישית. מדובר בתנורים עם מעטפת עבה השומרת על בידוד וחוסכת בעלויות צריכת החשמל פי ארבע מתנורים אחרים בשוק. התנור עצמו בנוי מלבני בידוד, שמיכה קראמית ומעטפת בידוד מפח מגלוון, והוא מבוקר על ידי מערכת ממוחשבת תוצרת ארה"ב של K3 או V6. יש לציין כי ניתן להתאים את גובה התנור לגובהו של המשתמש. את התנורים אפשר לקבל עם דלת קדמית או עליונה והם מאופיינים בנוחות גישה אופטימאלית לחלקם הפנימי.

לרכישת תנור קרמיקה

לרכישת תנור לקרמיקה במחיר משתלם, באיכות גבוהה ובהתאמה אישית, ולקבלת ייעוץ והכוונה מקצועית בנושא, צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים  03-5560005, 050-6371796 ו- 050-8566633.

לצפייה במוצר מהמגוון שלנו לחצו כאן