תנור קרמיקה יד שניה

למכירה תנור קרמיקה יד שנייה

 

אם אתם רוצים לרכוש תנור קרמיקה ואין ידכם משיגה מוצר חדש, עם חברת גרין גלאס תוכלו לרכוש תנור קרמיקה יד שנייה איכותי ובמצב מצוין. ברשותנו תנור לשריפת קרמיקה יד 2 ממגוון סוגים לרבות תנורים גדולים וקטנים, עם פתח חזיתי או עילי. במידת הצורך, בעת רכישת התנור תזכו בהדרכה מקצועית אישית לשימוש נכון ויעיל בו.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil

 

מגוון איכותי של תנורים יד 2

 

ברשותנו מבחר עשיר של תנורי קרמיקה למכירה יד 2 המוצעים עבור מחיר כדאי ביותר. מדובר בתנורים במידות שונות ופתיחה עליונה או קדמית, המספקים נוחות שימוש ופתיחה מרבית. הם כוללים מעטפת בידוד כפולה בעובי של עשרה ס"מ המסייעת בשמירת הבידוד ומעניקה חסכון משמעותי בצריכת חשמל של פי ארבע ממרבית תנורי הקרמיקה המוצעים בשוק. כמו כן, התנורים שמגיעים לטמפרטורות של כאלף מאה ושמונים מעלות צלזיוס עשויים מעטפת בידוד של פח מגולוון, שמיכה קראמית ולבני בידוד. לתנורים יש מערכת בקרה ממוחשבת איכותית ומתקדמת תוצרת ארה"ב עם V6 או K3.

 

למי מתאימים תנורי קרמיקה משומשים

 

תנורי קרמיקה יד שניה כפי שיש לחברתנו חוסכים בעלויות המוצר ומתאימים לקשת רחבה של לקוחות וצרכים. בין היתר, הם אידיאלים לחובבנים בתחום, לאנשים המתחילים לעסוק בו באופן מקצועי או לנדרשים לתנור שני. כמו כן, הם יכולים להתאים למוסדות וגופים שונים המקיימים חוגי קרמיקה כדוגמת בתי ספר ומתנסים.

 

רכישת תנור קרמיקה יד שנייה

 

לרכישת תנור לקרמיקה יד שניה איכותי ומתקדם במחיר משתלם, ולקבלת מידע נוסף, ייעוץ והכוונה מקצועית בבחירת המוצר ואופן השימוש בו , צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים
03-5560005, 050-6371796 ו- 050-8566633.

לרכישה לחצו כאן