תנור לקרמיקה

מוצרים ועבודות מחימר נדרשים לעבור חימום על מנת שיהיו איכותיים וישמרו להרבה שנים. חומרי הגלם צריכים לעבור שלב חשוב של חימום בתנור לקרמיקה. התנור המיועד למוצרים ועבודות מקרמיקה הוא נפוץ מאוד בבתי ספר, מתנ"סים וחוגים לעבודות בחימר. בתעשיות השונות בישראל ניתן למצוא את תנורי הקרמיקה עם פתח קדמי המספקים בידוד פנימי איכותי בעת החימום בתנור ומאפשר עבודה יעילה יותר וחסכונית יותר בחשמל. 
 
תנור קרמיקה לטמפרטורות של עד 1320 מעלות צלזיוס
 
החום הפנימי בתנור קרמיקה יכול להגיע בחלק מהתנורים הקיימים היום עד ל-1320 מעלות צלזיוס. אם כן, השימוש בתנורי הקרמיקה צריך להתבצע על-ידי איש מקצוע ורק עם תנורים איכותיים העומדים בתקנים מחמירים. כאשר מבצעים רכישה של תנור מיוחד לשריפת קרמיקה, חשוב לוודא כי התנור עבר בדיקות תקינות ואיכות לפני ביצוע הרכישה על מנת לשמור על ביטוחתכם ובטיחות האנשים הנמצאים בסביבה של התנור. 
 
תנורי קרמיקה עם פתח קדמי לחוגים
 
אם אתם מדריכים בחוג לקרמיקה, אתם וודאי מכירים את סוגי תנורי קרמיקה הקיימים. מבין סוגי התנורים לקרמיקה הנמכרים כיום ניתן למצוא את תנורי הקרמיקה עם פתח עילי ותנורי קרמיקה עם פתח קדמי. אם אתם מעוניינים לרכוש תנור לקרמיקה עבור חוג הקרמיקה שלכם, תוכלו להזמין את אחד מהתנורים לקרמיקה הנמכרים עם פתח קדמי, הנוח מאוד לשימוש עבור תלמידים בחוגים ובמתנ"סים. 
 
איפה מזמינים תנורים לקרמיקה? 
 
המקום המומלץ ביותר להזמנה של תנורים המיועדים לעבודות ומוצרים מקרמיקה הוא הסטודיו המקצועי של חברת גרין גלאס Green Glass בחולון. בסטודיו המקצועי של חברת גרין גלאס Green Glass תוכלו לבחור תנורים מסוגים שונים המיועדים לעיצוב בחומרים כגון חימר, פורצלן וזכוכית. התנורים של החברה מיוצרים בישראל על-ידי מיטב אנשי המקצוע מתחום הנדסת החשמל. צוות החברה מאפשר לכם גם לחסוך בעלויות באופן משמעותי ולקנות תנורים מיוחדים לקרמיקה מיד שנייה לאחר שעברו בדיקות איכות ותחזוקה שוטפת.
 
תנור לקרמיקה של חברת גרין גלאס Green Glass
 
להזמנת תנורים איכותיים לקרמיקה, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם או של העסק שלכם באתר חברת גרין גלאס Green Glass ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם להצעת מחיר משתלמת במיוחד לתנורים שלא תוכלו לסרב לה! 
 
למגוון תנורי הקרמיקה שאנו מציעים לחצו כאן