תמונה על כוס

הדפסת תמונה על כוס או ספל בטכניקות מתקדמות ואיכותיות

 

מעוניינים בהדפסת תמונה על כוס או על ספל לצרכי פרסום, קידום, מיתוג או לצרכים אישיים? לנו בחברת גרין גלאס יש מענה שלם עבורכם עם שירותי הדפסה מתקדמים על גבי כוסות וספלים, וכן מוצרים נוספים כמו מוצרי נוי ומתנות מקוריות. ההדפסות מותאמות באופן מלא לכל לקוח ומסופקות עם מערך שירות מיומן, מקצועי, זמין ואדיב.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil

 

טכניקות הדפסה איכותיות ומתקדמות

 

הדפסת תמונות על כוסות, ספלים ומוצרים נוספים מבוססת על טכניקות איכותיות ומתקדמות של דפוס משי והדפסות דיגיטאליות. הדפוס הדיגיטאלי שמתאים יותר להדפסת תמונות צילום מאפשר הגעה לדקויות רזולוציה גבוהות, אולם בשל עלותו הוא מצוין להזמנות בכמויות בודדות. זאת בעוד שדפוס משי הינו זול יותר להפקה ולכן משמש להזמנת כמויות הדפסה גדולות. בשתי הטכניקות אנו עושים שימשו בצבעים קרמיים איכותיים העמידים בטמפרטורות גבוהות ומודפסים על גבי נייר מדבקה מסוג דאקל. לרשות לקוחותינו עומדת מחלקה גרפית מקצועית, אליה נשלחות התמונות, מעובדות ומותאמות למדבקות הדאקל. בהמשך, הכוסות עם המדבקות מועברות לשריפה בתנורים בחום גבוה הגורם להטמעת ההדפסה בתוך הכוס, וכך מתקבלת תמונה איכותית ועמידה.

להדפסת תמונה על כוס

רוצים להדפיס תמונה שלכם או של היקרים לכם על גבי ספל? מעוניינים למתג את העסק בעזרת הדפסת תמונות על כוסות? אם כן, להדפסת תמונה על ספל או על כוס ברמת ביצוע גבוהה, איכותית ועמידה המותאמת במדויק לצרכיכם, וגם לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים 03-5560005, 050-6371796 ו- 050-8566633.

לצפייה במוצרים לחצו כאן