קרמיקה צבעונית

אריחי קרמיקה צבעוניים ומודפסים לעיצוב המרחב

 

אריחי קרמיקה צבעוניים ומצוירים כפי שאנו בגרין גלאס מספקים מהווים תוספת מבורכת לכל חלל בבית. זאת, בין מדובר בחיפוי קירות כמו קרמיקה צבעונית לאמבטיה או קרמיקה צבעונית למטבח, ובין אם בקרמיקה צבעונית לרצפה בכניסה, בסלון, בחדר השינה, לשולחן חדר אוכל, לשילוט ולעוד מגוון צרכים נוספים. אין ספק שזוהי תוספת מרהיבה שתשדרג את החלל ותוסיף לו צבע, עניין וייחודיות.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil

 

להפוך אריח סטנדרטי לפריט מעוצב

 

על ידי הזמנת קרמיקה צבעונית מאיתנו תזכו להפוך אריחי קרמיקה סטנדרטיים וחסרי ייחוד למוצר מעוצב המוסיף עניין וצבע לבית. הוספת צבע והדפסות לאריחי הבית, בין אם לכולם או לחלק מהם כפס או כריבוע עיטור, תעניק למשטח חזות ייחודית, יצירתית ומעניינת ותהפוך אותו למרכיב בעל משמעות עיצובית המשדרגת את חזות הבית.

 

אריחי קרמיקה צבעוניים ומודפסים

 

חברתנו מספקת הדפסות של אריחים צבעוניים מקרמיקה בטכניקת דפוס משי והדפסות דיגיטאליות, המעניקות מוצר איכותי עם עמידות לסביבה, למים ולחומרי ניקוי. בטכניקות אלו אנו מדפיסים מגוון רחב של דוגמאות וציורים עבור שלל סוגי אריחים בגדלים וצבעים שונים. אנו מספקים אריחי קרמיקה צבעוניים למגוון צרכים של לקוחות פרטיים, מקצועיים ועסקיים לרבות בתים ודירות פרטיות, משרדים, צימרים ובתי מלון, מסעדות, חנויות ולובי של בניינים.

 

הזמנת אריחי קרמיקה צבעוניים ומודפסים

 

להזמנת אריחי קרמיקה צבעוניים ומודפסים, ולקבלת מידע נוסף וסיוע מקצועי בתחום, צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים

03-5560005, 050-6371796 ו- 050-8566633.

לצפייה במוצר מהמגוון שלנו לחצו כאן