מיתוג לעסקים בעזרת כלים רב פעמיים

גרין גלאס היא חברה אשר הוקמה בשנת 2004 ע"י ראובן ועידו כהן. בתחילת דרכה המקצועית גרין גלאס עסקה בתחום ייצור תנורים לזכוכית וקרמיקה וייצור זכוכית. בשלב יותר מאוחר, החברה קידמה את פעילותה בתחום אמנותי חדש ומתפתח בארץ – עיבוד זכוכית חמה (פיוזינג). בהמשך דרכה, התפתחה החברה והחלה פעילות בתחומים נוספים כגון הדפסות על זכוכית, הדפסות על חומרים שונים, ייצור קרמיקה, ביצוע מיתוג לעסקים בעזרת כלים רב פעמיים, מיתוג לעסקים בעזרת מוצרים רב פעמיים, מיתוג כוסות רב פעמיות ועבודות מיתוג נוספות. מיתוג לעסקים בעזרת כלים רב פעמיים מאפשר בחירת כלים מגוונת, ייחודית ובנוסף גם שימושית. כיום כל עסק אשר מכבד את עצמו עושה מיתוג לעסקים בעזרת מוצרים רב פעמיים. 

את המוצרים הללו מעניקים כמתנות ללקוחות, לעובדים וגם משתמשים בהם בתוך העסק עצמו. הרבה מאוד בתי קפה ומסעדות רוכשים מיתוג לעסקים בעזרת כלים רב פעמיים. המושג מיתוג הפך להיות חלק בלתי נפרד כמעט מכל עסק. גרין גלאס מציעה לכם מיתוג כוסות רב פעמיות, מיתוג לעסקים בעזרת כלים רב פעמיים, הדפסות שונות על מגוון חומרים ועוד. אנחנו לא מפסיקים לחשוב על עוד ועוד רעיונות למיתוג העסק שלכם. את שפת המיתוג, הצבעים, המסר והעיצוב, אנו בוחרים יחד איתכם. אנו יכולים להעיד כי יותר ויותר חברות ועסקים בוחרים מיתוג כוס רב פעמית כיוון שמדובר על כלי שימושי. המשמעות של מיתוג כוס רב פעמית, זה שכל אחד יכול לקחת את הכוס אליו הביתה או למקום עבודה, והמיתוג פשוט עובד. בנוסף לכוסות, ישנו מגוון כלים רב שימושיים עליהם ניתן להדפיס לוגו ולמתג אותם. מיתוג כלים רב פעמיים משרת במיוחד עסקים שמארחים כמו בתי קפה ומסעדות, אולמות אירועים וקייטרינגים.

גרין גלאס מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרים למיתוג העסק שלכם. בנוסף, יש בבעלותנו סטודיו לעיבוד זכוכית, מפעל לייצור תנורים והדרכה בנושא פיוזינג. אנו משתמשים בטכניקות ותהליכי עבודה מתקדמים, מקפידים מאוד על איכות מוצרינו וגם מעניקים שרות יעיל ואדיב. הכלים שלנו מקשטים מסעדות רבות ובתי קפה, ניתן לראות אותם בתערוכות שונות, בכנסים שונים, באירועים עסקיים שונים, בקידומי מכירות וגם בשימוש יום יומי במקומות עבודה ובבתים. המיתוג עובד גם כשאתם נחים.

לכלים רב פעמיים ממותגים לחצו כאן