מיתוג כוסות

מיתוג כוסות הינו תחום אשר תופס תאוצה בשנים האחרונות והפך להיות מבוקש ופופולרי במיוחד בקרב ישראלים. מיתוג כוסות מתבצע באמצעות הדפסה על כוסות זכוכית, בהזמנה אישית. כמו כן, מיתוג כוסות מתאים לצרכים וקהלים שונים ומגוונים הן למטרות פרסום ושיווק והן למטרות מתנה. 

Green Glass הינה חברה אשר הוקמה בשנת 2004 על ידי ראובן ועידו כהן. החברה מתמחה בתחום אמנותי חדש אשר מתפתח בישראל בשנים האחרונות: עיבוד זכוכית חמה. בנוסף, החברה מתמחה בייצור תנורים, מיתוג כוסות, מיתוג כלי זכוכית, מיתוג כלי קרמיקה, מיתוג ספלים, ייצור אריחים מעוטרים, מיתוג והדפסת כלים,  ייצור דקאלים ועיבוד זכוכית וקרמיקה, ועוד. הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים מאפשר לחברת גרין גלאס להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר. בנוסף, החברה שמה לה למטרה להיות אחראית על כל תהליך הייצור, ודואגת לבקרת איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, גם לאחר הספקת המוצר, זאת לצד מענה אנושי עבור כל בעיה, בכל עת. 

מיתוג כלי זכוכית

מיתוג כלי זכוכית הינו אלמנט עיצובי אשר הפך להיות מבוקש במיוחד בשנים האחרונות. מדובר על עולם שלם ומגוון אשר מכיל בתוכו היצע רחב ועשיר של אפשרויות בתחום הפרסום והשיווק בפרט. כיום ניתן לראות כי חברות ומשרדים רבים עושים שימוש במיתוג על מנת לקדם את חזון החברה ולשפר את התחום השיווקי והפרסומי. 

מיתוג כלי קרמיקה

מיתוג כלי קרמיקה מאפשר לחברות ועסקים רבים לקדם את תחומי השיווק והמכירה של העסק, בקלות, ובדרך יצירתית ומיוחדת במינה. האפשרויות אשר מוצעות הינן רבות ומגוונות, וכיום ניתן למצוא היצע של עיצובים שונים אשר יכולים להתאים לכל סוג של עסק. 

מיתוג ספלים

Green Glass הינה חברה אשר הוקמה בשנת 2004 על ידי ראובן ועידו כהן. החברה מתמחה בתחום אמנותי חדש אשר מתפתח בישראל בשנים האחרונות: עיבוד זכוכית חמה. בנוסף, החברה מתמחה בייצור תנורים, מיתוג ספלים, ייצור אריחים מעוטרים, מיתוג והדפסת כלים,  ייצור דקאלים ועיבוד זכוכית וקרמיקה, ועוד. הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים מאפשר לחברת גרין גלאס להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר. בנוסף, החברה שמה לה למטרה להיות אחראית על כל תהליך הייצור, ודואגת לבקרת איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לצפייה במגוון הכוסות לחצו כאן