מדבקות לזכוכית

ייצור דאקלים – מדבקות לזכוכית ולקרמיקה

 

חברת גרין גלאס ממתמחה בייצור מדבקות לזכוכית וקרמיקה המכונות דאקלים. אנו מייצרים מדבקות לקרמיקה וזכוכית מכל סוג על פי הזמנה ובכל כמות – קטנה וגדולה כאחת. הדאקלים ניתנים להזמנה כמוצר נפרד או כחלק מהליכי הדפסה וייצור של מוצרי  זכוכית וקרמיקה המיועדים לצרכים שונים, כמו מיתוג ופרסום, עיצוב ונוי. בזכות ניסיון רב שנים בתחום אנו אמונים על ייצור מדבקות דאקלים מקצועיות ומדויקות, ומספקים אותן עם מערך שירות זמין ואדיב.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil  

 

ייצור דאקלים למוצרי קרמיקה וזכוכית

 

מדבקות דאקל שחברתנו מייצרת הינן מדבקות שקופות המודפסות על גבי נייר מיוחד, שמאפשר את העברתן אל מוצרי זכוכית או קרמיקה ומיזוגן בהם לאחר השריפה. אנו מייצרים מדבקות דאקלים במחלקה הגרפית שאמונה על עיבוד החומרים והדימויים המבוקשים להדפסה, אשר יכולים להיות למשל לוגו, ציור, איור או תמונה. לאחר שהמדבקות מופקות, ההדפס שלהן מועבר למוצר הזכוכית או הקרמיקה באמצעות מים שמפרידים בין ההדפסה לנייר המדבקה. המוצרים יכולים להיות למשל אריחים, כלי נוי, כוסות וספלים. בהמשך, מוצרים אלו ניתנים לשריפה בתנורים ייעודיים בחום גבוה למיזוג ההדפסה והטמעתה במוצר. בעזרת טכניקה זו ניתן לקבל הדפסות מדויקות ואיכותיות על מוצרי זכוכית וקרמיקה עם קשת צבעונית רחבה ועשירה.

 

הזמנת מדבקות לקרמיקה וזכוכית

 

להזמנת מדבקות לזכוכית וקרמיקה בהתאמה אישית ובכל כמות נדרשת, ולקבלת עוד פרטים והכוונה מקצועית, צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים 03-5560005, 050-6371796 ו- 050-8566633.

לצפייה באחד ממוצרינו לחצו כאן