לוגו על כוס

הדפסת לוגו על כוס או על ספל

 

על מנת להביא את העסק לתודעת הציבור יש צורך למתג אותו ולהציג את הלוגו שלו כמה שיותר על גבי קשת רחבה של מוצרים. אחד המוצרים המבוקשים והיעילים ביותר למטרה זו הינה הדפסת לוגו על גבי כוס או על גבי ספל באופן ברור ואטרקטיבי. לשם כך, מומלץ שתפנו לקבלת שירותיה של חברת גרין גלאס הידועה כחברה מקצועית, מוערכת ואמינה, שבאמתחתה ניסיון, ידע וכל האמצעים הנדרשים לקבלת מוצר מודפס באיכות גבוהה.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil  

 

יתרונות לוגו על גבי כוס או ספל

 

לוגו על ספל או כוס מהווה אמצעי יעיל ויחסית זול לפרסום העסק, בין אם משקאות הינם תחום עיסוקו העיקרי או המשני. בנוסף, כוסות מהוות שי מקובל שניתן ללקוחות או לעובדים. בעת שאדם מקבל כוס משקה הוא מתרכז במה שמוגש לפניו, כך שאם מודפס לוגו על גבי הכוס או הספל סביר להניח שיבחין בו במודע או שלא. הבחנה זו תסייע לקליטת הלוגו והטמעתו הטבעית. יש לציין כי אנו מדפיסים לוגו על גבי כוסות עם טכניקות מתקדמות של דפוס משי והדפסות דיגיטאליות, ועם צבעים מאושרים למוצרי מזון. המדבקות מעוצבות במחלקה הגרפית שלנו, מוטעמות בכוס בתהליכי ייצורה וכך מספקות הדפסות מאוד עמידות ובאיכות גבוהה ביותר.

 

הזמנת כוסות עם לוגו

 

להזמנת כוסות או ספלים עם לוגו בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח,ולקבלת מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים  03-5560005, 050-6371796 ו-  050-8566633.

לצפייה במוצר מהקטגוריה לחצו כאן