כלים רב פעמיים

הרבה עסקים אוהבים לחלק מתנות ללקוחות שלהם והלקוחות ללא ספק אוהבים לקבל מתנות, אך לעתים המתנות הן לא פרקטיות וסתם תופסות מקום על מדף מאובק או מוצאות את דרכן אל פח הזבל. כדי שזה לא יקרה, חברת גרין גלאס מציעה מיתוג ספל רב פעמי, כוס רב פעמית ממותגת, כלים רב פעמיים למשרד או כלים רב פעמיים מסוגים שונים. 

חברת גרין גלאס אשר הוקמה בספטמבר 2004 ע"י ראובן ועידו כהן, החלה את פעילותה בתחום ייצור תנורים לזכוכית וקרמיקה וייצור זכוכית. מאז, גרין גלאס פועלת לקידום הפעילות בתחום אומנותי חדש ומתפתח בארץ – עיבוד זכוכית חמה (פיוזינג). עם השנים החברה התפתחה והחלה לפעול בתחומים נוספים כגון מיתוג כלים רב פעמיים, הדפסה על ספל רב פעמי, על כוס רב פעמית ממותגת, הדפסות על זכוכית ועל חומרים שונים, ביצוע מיתוגים על כלים רב פעמיים למשרד ועוד. 

שימוש במוצרים כמו כלים רב פעמיים ממותגים יוצר הקשר של העסק וגם ניתן להשתמש בהם. יש שלל של כלים רב פעמיים שניתן להדפיס עליהם את הלוגו, את שם העסק, תמונה או כל דבר שבא לכם. מדובר במוצר פרסומי יעיל ופרקטי אשר מבטיח חשיפה ממושכת ללקוחות ויש לו ערך רב. אנחנו בגרין גלאס עושים הדפסות על סוגים רבים של חומרים כגון קרמיקה וזכוכית, נירוסטה, אמייל, פורצלן ועוד. הלקוחות שלנו הם בעלי מסעדות, בתי קפה, משרדים שונים, חברות הייטק, עסקים שונים וגם אנשים פרטיים. אנו משתמשים בטכניקות מתקדמות ובצבעים איכותיים. חשוב להבין כי למיתוג עסקי יש ערך גבוה, הוא יוצר זהות, אופי ותדמית. כל עסק בוחר לעצמו את הזהות שלו, את התדמית, את 

האופי ובאיזה אופן זה יבוא לידי ביטוי מול הלקוחות. מסעדות ובתי קפה הפכו לחלק בסיסי בחיינו. כולנו אוהבים להגיע לבית קפה על מנת לשתות קפה טוב, לפעמים עם חברים ולפעמים לבד, או לאכול ארוחה טובה במסעדה מומלצת, לפעמים רק לשבת על משקה קל עם מחשב ולעבוד. כל אלה הפכו את הענף הזה לתחרותי, לכן מיתוג נכון ויעיל בהחלט יכול לקדם את המקום. זה בדיוק מה שתקבלו בגרין גלאס – מיתוג אטרקטיבי ויעיל עבור העסק שלכם, במחירים תחרותיים, שרות אדיב ועבודה מקצועית.

למוצרים רב פעמיים ממותגים לחצו כאן