כוסות רב פעמיות עם לוגו

בעזרת כוסות רב פעמיות עם לוגו כל בית קפה יכול למתג את עצמו עם עיצוב ולוגו משל עצמו. כמו כן, בעזרת כוסות רב פעמיות ממותגות וגם כלים רב פעמיים ממותגים ניתן לעשות מיתוג לכל אירוע, בין אם מדובר באירועים חברתיים כגון כנסים למיניהן, תערוכות, השקות, ימי גיבוש לעובדים, בין אם מדובר באירועים פרטיים כמו בר/בת מצוות, חתונות, ימי הולדת או כמתנות לחגים עבור לקוחות. גרין גלאס מקפידה על איכות של כוסות רב פעמיות עם לוגו, כוסות רב פעמיות ממותגות, כלים רב פעמיים ממותגים ושאר מוצרי המיתוג ברמה הגבוהה ביותר. 

חברת גרין גלאס הוקמה בשנת 2004 ע"י ראובן ועידו כהן. בתחילת הדרך ראובן ועידו עסקו בייצור תנורים לזכוכית וקרמיקה וכן בייצור זכוכית. בהמשך גרין גלאס החלה לעבד זכוכית חמה (פיוזינג). עם השנים שחלפו החברה התפתחה בכיוונים נוספים כגון מיתוג כוסות רב פעמיות עם לוגו ומיתוג מגוון מוצרים נוספים, הדפסות על חומרים שונים, ייצור קרמיקה ועוד. בגרין גלאס קיים סטודיו לעיבוד זכוכית, בו מייצרים מוצרי אומנות. כמו כן, יש בגרין גלאס מפעל לייצור תנורים באיכות גבוהה, כאשר ניתן להזמין תנור בהתאם לצרכי הלקוחות שלנו. בנוסף גרין גלאס מציע פעילות של הדרכה, של תהליכי עבודה באמצעות טכניקות שונות בפיוזינג וקרמיקה. אנו בגרין גלאס מקפידים מאוד על איכות מוצרינו, על חדשנות ומקצועיות. אצלנו ניתן להזמין כוסות רב פעמיות עם לוגו ומוצרי מיתוג רבים נוספים. כל בית קפה אשר מכבד את עצמו היה רוצה כוס רב פעמית עם לוגו, כי באמצעות כוס רב פעמית עם לוגו ניתן למתג כל עסק וכל אירוע. לנו יש את הכלים ואת היכולת להדפיס על מגוון גדול של חומרים כגון קרמיקה, זכוכית, נירוסטה, סוגי פלסטיק שונים ועוד. 

המוצרים המוגמרים יוצאים אחידים ומוקפדים ומוכנים לקשט ולמתג כל אירוע. אנו מעמידים לשרות לקוחותינו מאות מוצרים של מיתוג לקידום העסק תוך פניה לקהל היעד, עושים התאמה לפי תקציב, מקפידים על לוחות זמנים ומעניקים שרות מקצועי ואדיב. בנוסף למוצרי מיתוג, אנו מציעים גם מתנות שונות כמו כוסות רב פעמיות עם שם, הדפס או תמונה. כולם אוהבים לקבל מתנות וזוהי מתנה נפלאה שיכולה להישאר לאורך זמן. 

למגוון הכוסות שלנו לחצו כאן