ייצור תנורים

זכוכית היא חומר גלם מהשימושיים ביותר. מלבד חלונות לבית וחלונות לרכב, לזכוכית יש שימושים רבים ליצירה, עיצוב ופיסול. את עיצוב וצביעת הזכוכית ניתן לבצע עם תנורים ייחודים לזכוכית המגיעים לטמפרטורות גבוהות מאוד. נהוג לחשוב כי רוב ייצור תנורים לזכוכית וקרמיקה נעשה בחו"ל ובארץ ניתן לקנות רק תנורים מיובאים, אך למעשה היום ניתן למצוא תנורים תוצרת ישראל איכותיים במיוחד המיוצרים על-ידי אנשי מקצוע מומחים בהנדסת חשמל. 
 
בניית תנורים לעיצוב זכוכית וקרמיקה בהתאמה אישית
 
אם אתם זקוקים לתנור בגודל מסויים ועם פתח מסויים המותאם לבית העסק שלכם, יש לכם אפשרות לפנות לחברה לבניית תנורים המספקת שירות לבנייה של תנורים בהתאמה אישית. החברה מספקת לכם תנור איכותי וחזק לעיצוב זכוכית וקרמיקה עם פתח עילי או קדמי לנוחות שלכם. 
 
תנור זכוכית לעיבוד בשיטת הפיוזינג
 
שיטת הפיוזינג לעיצוב בזכוכית תפסה תאוצה ברחבי העולם וגם בישראל. למרות ששיטת הפיוזינג אינה חדשה, היא עדיין נחשבת למתקדמת ורלוונטית גם היום. באמצעות שימוש בציוד מקצועי לפיוזינג לעיצוב ופיסול בזכוכית, ניתן להגיע לתוצאות מדהימות. תנור זכוכית לעיבוד בשיטת הפיוזינג הוא בהחלט משתלם ומתאים לכל אחד ואחת המעוניינים ליצור עיצובים מרהיבים באמצעות חיבור חלקי זכוכית בצבעים מיוחדים ובדוגמאות שונות. 
 
תנורי זכוכית לפיסול
 
אם אתם מעוניינים לפסל בזכוכית בצורה מקצועית ובכלים המותאמים לשיטת הפיוזינג, אתם מוזמנים לפנות לחברת גרין גלאס Green Glass המספקת שירות מקצועי לייצור ובנייה של תנורי זכוכית לפיסול ועיצוב מוצרים ודברי אמנות איכותיים. חברת גרין גלאס Green Glass מספקת שירות אישי ומקצועי כבר מעל ל-16 שנים בכל רחבי הארץ לאומנים ובתי עסק המשתמשים בזכוכית כחומר גלם עיקרי או משני. הצוות המקצועי של חברת גרין גלאס Green Glass מומחה בייצור תנורים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר אשר יספקו לכם שעות רבות של עבודה נקייה, איכותית ובטיחותית. 
 
ייצור תנורים איכותיים של חברת גרין גלאס Green Glass
 
לתיאום ביקור בסטודיו המקצועי בחולון של חברת גרין גלאס Green Glass, התקשרו עכשיו לצוות החברה ובחרו את היום המתאים לכם ביותר להגעה לסטודיו של החברה. בסטודיו של חברת גרין גלאס Green Glass תוכלו להינות מפעילות הדרכה מקצועית על שיטת הפיוזינג ועיצוב בזכוכית עם אנשי המקצוע הטובים ביותר. 
 
למגוון התנורים שאנו מייצרים לחצו כאן