חיתוך מראות

חיתוך מראות בכל מידה ולכל צורך

 

זקוקים למראה במידות לא סטנדרטיות שלא ניתן להשיג בחנויות רגילות? בחברת גרין גלאס תוכלו להזמין שירותי חיתוך מראות בכל מידה וצורה מבוקשת. שירותים מקצועיים אלו מסופקים גם עבור סוגי זכוכיות נוספים ועבור כיפוף זכוכיות לפי שבלונה. בנוסף, חברתנו מייצרת מגוון מוצרי זכוכית ומבצעת הדפסות על גבי זכוכית לצרכי מיתוג, שיווק ופרסום.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil  

 

מראות איכותיות בכל מידה

 

חיתוך מראה לפי מידה מבוצע על ידינו באופן מקצועי ומדיוק בהתאם לצרכי הלקוח, רצונותיו, טעמו וייעוד המוצר. עימנו תזכו לקבל מראה איכותית בכל צורה ומידה מבוקשת, בין אם אתם נדרשים למראה גדולה לעסק, מראה קטנה לחדר אמבטיה, מראה שתתאים בדיוק לארון או שתכסה באופן מושלם קיר או ויטרינה. בכל מקרה, לנו יש את היכולת לספק מענה נכון ומדויק לצרכיכם.

 

חיתוך מראה לפי מידה

 

חיתוך מראות לפי מידה מבוצע בחברתנו בעזרת מכשור מתקדם ומקצועי. החיתוך מתאים לסוגים שונים של מראות וזכוכיות, לרבות מראות שטוחות, קמורות וקעורות, ויכול להיות בקווים ישרים ומעוגלים סימטריים ואסימטריים עבור כל מידה מבוקשת. את שירותי החיתוך אנו מספקים לקהל לקוחות מגוון, הכולל בין היתר אנשים פרטיים, בעלי עסקים ואנשי מקצוע כדוגמת קבלנים, מעצבי פנים ואדריכלים.

 

שירותי חיתוך מראות לפי מידה

 

להזמנת שירותי חיתוך מראות לפי מידה ועבור כל צורך, לקבלת מידע נוסף בנושא וייעוץ מקצועי בבחירת והתאמת המוצר, צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים 03-5560005, 050-6371796 ו- 050-8566633.

לצפייה במוצר לחצו כאן