חיתוך וכיפוף זכוכית

שירותי חיתוך וכיפוף זכוכית

כחלק ממערך נרחב של שירותים הקשורים בעיבוד זכוכית, בחברת גרין גלאס תוכלו גם להזמין שירותי חיתוך וכיפוף זכוכית לפי מידה עבור כול מטרה וצורך. לשם כך אנו מחזיקים בציוד מתקדם ובצוות מיומן המעניק לכל לקוח פרטי, מקצועי או עסקי שירות אישי ואדיב.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil  

 

שירותי חיתוך זכוכיות

 

לא אחת עולה הצורך בהזמנת משטח זכוכית לפי מידה, בדרך כלל עבור מוצרים בגדלים סטנדרטיים ולא סטנדרטיים. כך למשל, הצורך ברכישת זכוכית במידות מדויקות מופיע עקב שבירת חלון, בשל רצון להחליף ויטרינה בחנות לחדשה, לקראת התקנת מראה בארון חדר השינה, או עקב הוספת משטח זכוכית לשולחן האוכל. למקרים אלו ונוספים חברתנו מספקת שירותי חיתוך לפי מידה המבוצעים ברמה גבוהה של דיוק באמצעות מכשור מקצועי מיוחד ומתקדם. את החיתוך אנו מסוגלים לבצע עבור כול סוג וגודל של זכוכית.

שירותי כיפוף זכוכיות

 

שירות נוסף שחברתנו מספקת הינו כיפוף זכוכיות. מדובר בהליך המבוצע על ידי חימום הזכוכית לטמפרטורה גבוהה שבה היא הופכת לנוזלית וגמישה, ומסוגלת לקבל צורת תבנית מבוקשת שהוכנה מראש. לאחר מכן, הזכוכית המכופפת עוברת הליכי קירור מבוקרים שמבטיחים קבלת מוצר מדויק, שלם ואיכותי.

 

לשירותי חיתוך וכיפוף זכוכיות

 

להזמנת שירותי חיתוך וכיפוף זכוכיות לפי מידה ועבור כל צורך, ולקבלת עוד מידע בנושא וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים 03-5560005, 050-6371796 ו- 050-8566633.

לצפייה במוצר לחצו כאן