חיסום זכוכית

מדוע יש לבצע תהליך חיסום זכוכית וכיצד מבוצע בפועל

תהליך חיסום זכוכית בעצם מתבסס על חימום בטמפרטורות גבוהות ביותר. בתהליך הזכוכית נשארת בחימום לאורך זמן מסוים ולאחר מכן עוברת תהליך של קירור מיידי ומהיר. בתהליך החיסום מה שלמעשה קורה הוא שהזכוכית מגיעה כמעט עד המסה ואז נשפכים עליה מי קרח. בדרך זאת, הזכוכית הופכת להיות חזקה וקשה פי כמה ממה שהייתה לפני כן. זכוכית עלולה להיות שבירה מאוד לכן חשוב לבצע חיסום שיימנע ממנה להישבר ובכך יימנע הסיכון הכרוך בשימוש בה.

הדפסה על זכוכית מחוסמת כפתרון ההדפסה האידיאלי עבורכם

שימוש בזכוכית מחוסמת הוא הרבה יותר בטיחותי משימוש מכל זכוכית אחרת לכן ובדיוק מסיבה זו, אנו מאפשרים הדפסה על זכוכית מחוסמת ועמידה. הדפסה מסוג זה מבטיחה עמידות שיא כך גם במקרה קיצוני בו הזכוכית נשברת היא תישבר לרסיסים קטנים מאוד שאינם ייגרמו לסכנת חיים. עם זאת, חיסום הזכוכית מונע מהזכוכית להישבר בקלות וגם אם היא תישבר זה יהיה רק במקרה של פגיעה עוצמתית ביותר בה. חברתינו תספק לכם זכוכית חזקה ובעובי מקסימלי והדפסה איכותית בצבעים עזים ובעיצוב האישי שלכם.

זכוכית מחוסמת מתאימה למגוון שימושים

אנו מבצעים הדפסה על זכוכית מחוסמת במגוון מוצרי הזכוכית שאנו מציעים. ניתן להדפיס כל תמונה שתרצו על גביה, ליצור שלטים מרהיבים מזכוכית לכל צורך או אפילו ליצירת חיפוי קיר זכוכית מיוחד למטבח שיעמוד בפני כל נזק ויחזיק מעמד לזמן רב. חיסום הזכוכית מבטיח שימוש בטוח ביותר לכל צורך ולכל מטרה. לעומת זכוכית רגילה שנשברת לחתיכות מאוד חדות ומסוכנות, זכוכית מחוסמת אינה תינזק או תישבר מכל פגיעה קלה ותשרת אתכם לאורך שנים רבות.

בחירה בטוחה היא בחירה בזכוכית מחוסמת

כשעושים שימוש בזכוכית לרוב דורש זהירות רבה כי כל פגיעה בה יכול לגרום לה להישבר ולפצוע אותנו. לכן ישנה חשיבות רבה לחיסום הזכוכית כדי להבטיח קבלת זכוכית בעלת עמידות מירבית שתעמוד בפני כל פגיעה. אנו מספקים זכוכית מחוסמת איכותית ועבה ביותר כדי לאפשר שימוש בטיחותי בזכוכית. כל מוצרינו מיוצרים בסטנדרט איכות בלתי מתפשר לקבלת המוצרים הטובים ביותר. לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים כאן ונציגנו ייצרו קשר בהקדם