זכוכית מחוסמת

הזמנת זכוכית מחוסמת לפי מידה במחיר משתלם

 

בחברת גרין גלאס תוכלו להזמין זכוכית מחוסמת וזכוכית בידודית מחוסמת שהינה חזקה ועמידה, המתאימה במיוחד עבור תנורי אפייה ולגופי תאורה. בזכות הניסיון, הידע והכלים שלנו יש באפשרותנו לספק זכוכית מחוסמת לפי מידה באיכות ביצוע חסרת פשרות, ובנוסף אנו מציעים עבור הזמנת זכוכית מחוסמת מחיר למטר משתלם וכדאי במיוחד.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil  

 

מהי זכוכית מחוסמת

 

זכוכית מחוסמת שאנו מייצרים ומוכרים הינה זכוכית עמידה החזקה אף פי חמש מזכוכית רגילה שעברה הליכי הרפיה, ובין היתר היא משמשת לתנורי אפייה, קמינים וגופי תאורה. חוזקה של זכוכית זו נוצר בזכות מאמצי לחיצה על פני שטחה המסייעים במניעת התקדמותם של סדקים. יש לה יתרונות מהותיים בהיותה בעל רמת עמידות גבוהה בפני שבירה ובפני תנאי סביבה ומזג אוויר. כמו כן, במקרה בו הזכוכית נשברת היא תישבר ברסיסים לא חדים ומעוגלים. אנו גם מייצרים זכוכית בידודית מחוסמת המורכבת משתי שכבות של זכוכית, שביניהן קיים מרווח דק מאלומיניום המאפשר לשלב אלמנטים דקורטיביים.

 

ייצור זכוכית מחוסמת

 

אנו מייצרים זכוכית מחוסמת בתנורים ייעודים למטרה זו. תהליך הייצור דורש להעביר את הזכוכית הליכי חימום מבוקרים בטמפרטורות גבוהות של כשבע מאות מעלות, כאשר אחריהם הזכוכית עוברת הליך מהיר של קירור באוויר. כך עולה רמת המאמץ של הזכוכית ולכן גם חוזקה גדל.

 

הזמנת זכוכית מחוסמת

להזמנת זכוכית מחוסמת במחיר משתלם ולפי מידה, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בתחום,  צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים

03-5560005, 050-6371796 ו- 050-8566633.

לצפייה בזכוכית מחוסמת לחצו כאן