זכוכית מחוסמת

זכוכית מחוסמת הינה למעשה זכוכית רגילה אשר עוברת תהליך של חימום הדרגתי, ולאחר מכן קירור מהיר. פעולה זו למעשה יוצרת זכוכית מחוסמת והופכת אותה חסינה לשבר פי ארבע מזכוכית רגילה. במקרה בו זכוכית מחוסמת נשברת, היא מתרסקת לרסיסים קטנים ולכן נחשבת לבטיחותית יותר. ניתן לראות כי בשנים האחרונות הביקוש סביב זכוכית מחוסמת הולך וגדל. 

Green Glass הינה חברה אשר הוקמה בשנת 2004 על ידי ראובן ועידו כהן. החברה מתמחה בתחום אמנותי חדש אשר מתפתח בישראל בשנים האחרונות: עיבוד זכוכית חמה. בנוסף, החברה מתמחה בייצור תנורים, זכוכית מודפסת, זכוכית מחוסמת לפי מידה, זכוכית מחוסמת לשולחן, ייצור אריחים מעוטרים, מיתוג והדפסת כלים,  ייצור דקאלים ועיבוד זכוכית וקרמיקה, ועוד. הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים מאפשר לחברת גרין גלאס להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר. בנוסף, החברה שמה לה למטרה להיות אחראית על כל תהליך הייצור, ודואגת לבקרת איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, גם לאחר הספקת המוצר, זאת לצד מענה אנושי עבור כל בעיה, בכל עת. 

זכוכית מודפסת

זכוכית מודפסת נחשב כיום לאלמנט עיצובי מבוקש במיוחד, בעיקר בעידן בו הכל הופך להיות ויזואלי יותר. באמצעות אלמנט עיצובי זה ניתן להדפיס מגוון רחב של תמונות, לוגו של חברה או עסק, ולעשות שימוש באפשרות זו הן עבור מתנה, והן עבור קידום שיווקי. כיום ניתן למצוא חברות רבות אשר מתמחות בתחום זה, אך חשוב לבחור חברה בעלת ניסיון רב.

זכוכית מחוסמת לפי מידה

זכוכית מחוסמת לפי מידה הינה עמידה במיוחד מפני שברים, ולכן נחשבת לפופולרית ומבוקשת במיוחד בשנים האחרונות. 

זכוכית מחוסמת לשולחן

Green Glass הינה חברה אשר הוקמה בשנת 2004 על ידי ראובן ועידו כהן. החברה מתמחה בתחום אמנותי חדש אשר מתפתח בישראל בשנים האחרונות: עיבוד זכוכית חמה. בנוסף, החברה מתמחה בייצור תנורים, זכוכית מחוסמת לשולחן, ייצור אריחים מעוטרים, מיתוג והדפסת כלים,  ייצור דקאלים ועיבוד זכוכית וקרמיקה, ועוד. הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים מאפשר לחברת גרין גלאס להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר. בנוסף, החברה שמה לה למטרה להיות אחראית על כל תהליך הייצור, ודואגת לבקרת איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, גם לאחר הספקת המוצר, זאת לצד מענה אנושי עבור כל בעיה, בכל עת.

לצפייה בזכוכית מחוסמת לחצו כאן