הדפסת תמונה על כוסות

הדפסת תמונה על כוסות הפך להיות בשנים האחרונות לכלי שיווקי לכל דבר, כאשר ניתן לראות עסקים רבים בוחרים באפשרות זו, על מנת לקדם לוגו, חזון, מכירה, ועוד. כמו כן, ניתן לראות הדפסת תמונה על כוסות גם בברים ופאבים, בתי קפה, ועוד. אחת האפשרות המעודפות של הדפסת תמונה על כוסות היא הקדשה אישית, שמהווה מתנה עבור חברים, משפחה, ועוד. 

Green Glass הינה חברה אשר הוקמה בשנת 2004 על ידי ראובן ועידו כהן. החברה מתמחה בתחום אמנותי חדש אשר מתפתח בישראל בשנים האחרונות: עיבוד זכוכית חמה. בנוסף, החברה מתמחה בייצור תנורים, ייצור אריחים מעוטרים, הדפסת תמונה על כוסות, הדפסת תמונה על כוס, הדפסת תמונה על ספל, הדפסת תמונות על כוסות, מיתוג והדפסת כלים,  ייצור דקאלים ועיבוד זכוכית וקרמיקה, ועוד. הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים מאפשר לחברת גרין גלאס להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר. בנוסף, החברה שמה לה למטרה להיות אחראית על כל תהליך הייצור, ודואגת לבקרת איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, גם לאחר הספקת המוצר, זאת לצד מענה אנושי עבור כל בעיה, בכל עת. 

הדפסת תמונה על כוס

הדפסת תמונה על כוס בהזמנה אישית מיועדת לקהל רחב ומגוון, ולמטרות מיתוג ופרסום. כיום ניתן למצוא היצע רחב ומגוון של הדפסות שונות, בסגנונות שונים, צבעים, גרפיקות ועוד. 

הדפסת תמונה על ספל

הדפסת תמונה על ספל הינו תחום רחב של מגוון אפשרויות רבות. כיום ניתן להדפיס דוגמאות, לוגו, תמונות, ועיצובים שונים על היצע רחב של כוסות. מדובר על אלמנט עיצובי לכל דבר, מתנה, וכמובן גם כלי שיווקי. 

הדפסת תמונות על כוסות

Green Glass הינה חברה אשר הוקמה בשנת 2004 על ידי ראובן ועידו כהן. החברה מתמחה בתחום אמנותי חדש אשר מתפתח בישראל בשנים האחרונות: עיבוד זכוכית חמה. בנוסף, החברה מתמחה בייצור תנורים, הדפסת תמונות על כוסות, ייצור אריחים מעוטרים, מיתוג והדפסת כלים,  ייצור דקאלים ועיבוד זכוכית וקרמיקה, ועוד. הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים מאפשר לחברת גרין גלאס להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר. בנוסף, החברה שמה לה למטרה להיות אחראית על כל תהליך הייצור, ודואגת לבקרת איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

למגוון כוסות הזכוכית לחצו כאן