התזת חול על זכוכית

מעצבי פנים רבים משתמשים בטכניקה של התזת חול על זכוכית משתמשים 

מעצבי פנים בכל רחבי העולם מגלים את היתרונות של ההתזה ומשתמשים בו לצורך קישוט, יופי ועיצוב. התזת חול על זכוכית מהווה סמל יוקרתי ועיצובי בכל מקום בו הוא נמצא, כאשר ניתן להשיג באמצעות אלמנט ההתזה דיוק מקסימלי. כמו כן, ניתן להוסיף לפעולה של התזת חול על זכוכית גם צבעים רבים, ובכך להגדיל את העיצוב והאפשרויות. בנוסף, כאשר מעוניינים להשתמש בטכניקה של התזת חול על זכוכית חשוב במיוחד לבחור באנשי המקצוע המנוסים ביותר. 

Green Glass הינה חברה אשר הוקמה בשנת 2004 על ידי ראובן ועידו כהן. החברה מתמחה בתחום אמנותי חדש אשר מתפתח בישראל בשנים האחרונות: עיבוד זכוכית חמה. בנוסף, החברה מתמחה בייצור תנורים,התזת חול על זכוכית, התזת חול, התזת חול בזכוכית, התזת חול זכוכית, ייצור אריחים מעוטרים, מיתוג והדפסת כלים,  ייצור דקאלים ועיבוד זכוכית וקרמיקה, ועוד. הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים מאפשר לחברת גרין גלאס להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר. בנוסף, החברה שמה לה למטרה להיות אחראית על כל תהליך הייצור, ודואגת לבקרת איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, גם לאחר הספקת המוצר, זאת לצד מענה אנושי עבור כל בעיה, בכל עת. 

התזת חול

התזת חול הינה טכניקה מתקדמת בה למעשה משתמשים בחול אשר מותז בלחץ גבוה. גרגרי החול למעשה מכרסמים את פני השטח ויוצרים משטח מחוספס. חשוב להבין כי נדרשת רגישות ומיומנות כמה על מנת לבצע פעולה זו באופן אפקטיבי, איכותי ומדויק. 

התזת חול בזכוכית

התזת חול בזכוכית הינה טכניקה אשר מאפשרת יצירה של דוגמא על זכוכית, הן על משטחים קטנים הן על משטחים גדולים ומורכבים יותר. 

התזת חול זכוכית

Green Glass הינה חברה אשר הוקמה בשנת 2004 על ידי ראובן ועידו כהן. החברה מתמחה בתחום אמנותי חדש אשר מתפתח בישראל בשנים האחרונות: עיבוד זכוכית חמה. בנוסף, החברה מתמחה בייצור תנורים, התזת חול זכוכית, ייצור אריחים מעוטרים, מיתוג והדפסת כלים,  ייצור דקאלים ועיבוד זכוכית וקרמיקה, ועוד. הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים מאפשר לחברת גרין גלאס להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר.

למוצרי עיבוד זכוכית וקרמיקה לחצו כאן