הדפסת תמונה על כוסות

הדפסת תמונה על כוס בהתאמה אישית

 

חברת גרין גלאס מתמחה בתחום הדפסות איכות על כוסות ומספקת שירותי הדפסת תמונות על כוסות ברמה גבוהה במיוחד עבור לקוחות עסקיים ופרטיים. ההדפסות מסופקות עם שירות מקצועי, זמין ואדיב ובהתאמה אישית לצרכיו ורצונותיו של כל לקוח.

 

טכניקות הדפסה איכותיות מתקדמות

 

על מנת להבטיח שהדפסת תמונה על כוס תבוצע באופן הטוב יותר אנו מחזיקים במחלקה גרפית מקצועית, בה עובד צוות מנוסה ומיומן.

 

הדפסת תמונה על כוס, מבוצעת בחברתנו באמצעות טכניקות איכותיות ומתקדמות של דפוס משי והדפסות דיגיטאליות:

  1. דפוס משי – מכונה גם דפוס רשת ומבוסס למעשה על טכניקת הדפסה עתיקת יומין שהאמצעים המודרניים אפשרו להעלות באופן משמעותי את דיוקה ומהירות הפקתה. עם טכניקה זו מתקבלות הדפסות שהינן עמידות, בעלות רזולוציה גבוהה, עם שכבות צבע משמעותיות ובעלות מרקם וגוון מרשימים.
  2. דפוס דיגיטאלי – אנו מדפיסים תמונות על כוסות גם בטכניקת דפוס דיגיטאלית בשיטת פרוצס מבוססת צבעים קרמים העמידים בטמפרטורות גבוהות.
  3. הטמעת התמונה במוצר – בשתי הטכניקות המשמשות אותנו להדפסות על מוצר, נעשה על גבי מדבקת מיוחדות עם צבעים קרמים המיושמים על המוצר ועוברים  שריפה בחום גבוה שבין 600-930 מעלות ובכך נטמעת ההדפסה במוצר ומעניקים לה איכות גבוהה ועמידות במדיחי כלים , שטיפה חומרי ניקוי ועוד.

 

להדפסת תמונה על כוס

 

להזמנת כוסות עם תמונות מודפסות בהתאמה אישית מלאה, לקבלת פרטים נוספים ומענה על שאלות, וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים 03-5560005, 050-6371796 ו-  050-8566633.