הדפסה על מלמין

הדפסה על מלמין – מקצועית ואיכותית

 

בחברת גרין גלאס מספקים הדפסות איכותיות ומקצועיות על מגוון סוגי חומרים, החל מנירוסטה ועד לכל סוגי הפלסטיק. כמו כן, לחברתנו יש את כל הידע, הכלים והחומרים הנדרשים לביצוע הדפסה על מלמין באמצעות דפוס משי והדפסות דיגיטאליות וצבעים ייעודים לחומר זה. ההדפסות מיועדות לקשת רחבה של צרכים ועבור קהלים שונים, לרבות לקוחות פרטיים, אנשי מקצוע ועסקים כדוגמת מסעדות ,חנויות, יקבים, מבשלות בירה ופאבים.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil  

 

מהו מלמין

 

מלמין המכונה גם נייר מלמין הינו מוצר של תעשיית העץ. הוא משמש כשכבת ציפוי העשויה מחומרים פולימריים המוספגים בדבקי שרף ומהודקים בחום גבוה באמצעות מכבש הידראולי. לוחות המלמין עמידים בפני קרינת השמש והם מסופקים עם חיפויים דו צדדיים זהים, כשניתן ליישמם על פני סוגי משטחים מגוונים. השימוש העיקרי בחומר זה הינו בענף הנגרות כשכבת ציפוי דקורטיבית למוצרים שונים כמו דלתות, חלונות, ארונות, שולחנות וחיפויי קיר, ובנוסף חומר המלמין עצמו משמש גם עבור ייצור כלים כמו מצקות ותרוודים.

 

הדפסות על מלמין

 

הדפסות על מלמין מבוצעות בשתי טכניקות עיקריות של דפוס משי ודפוס דיגיטלי. את הדימוי המבוקש מדפיסים על גבי משטח הדבקה מיוחד המכונה דקאל עם צבעיים מיוחדים ייעודיים למלמין. לאחר מכן, את המלמין עם המדבקות מכניסים לשריפה בתנור בחום גבוה וכך ההדפסה מוטמעת במוצר.

 

הדפסה על מלמין, מבוצעת בחברתנו באמצעות טכניקות הדפסה איכותיות מתקדמות של דפוס משי והדפסות דיגיטאליות:

  1. דפוס משי – מכונה גם דפוס רשת ומבוסס למעשה על טכניקת הדפסה עתיקת יומין שהאמצעים המודרניים אפשרו להעלות באופן משמעותי את דיוקה ומהירות הפקתה. עם טכניקה זו מתקבלות הדפסות שהינן עמידות, בעלות רזולוציה גבוהה, עם שכבות צבע משמעותיות ובעלות מרקם וגוון מרשימים.
  2. דפוס דיגיטאלי – אנו מדפיסים תמונות על כוסות גם בטכניקת דפוס דיגיטאלית בשיטת פרוצס מבוססת צבעים קרמים העמידים בטמפרטורות גבוהות.
  3. הטמעת התמונה במוצר – בשתי הטכניקות המשמשות אותנו להדפסות על מוצר, נעשה על גבי מדבקת מיוחדות עם צבעים קרמים המיושמים על המוצר ועוברים  שריפה בחום גבוה שבין 600-930 מעלות ובכך נטמעת ההדפסה במוצר ומעניקים לה איכות גבוהה ועמידות במדיחי כלים , שטיפה חומרי ניקוי ועוד.

הזמנת הדפסות על מלמין

להזמנת הדפסות על מלמין עבור מגוון צרכים, וכן לקבלת מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים

03-5560005, 050-6371796 ו- 050-8566633.

לצפייה במוצר ממגוון מוצרינו לחצו כאן