הדפסה על כוסות זכוכית

הדפסה על כוסות זכוכית ייחודיות למיתוג העסק

 

פעילותה של חברת גרין גלאס כוללת הדפסה על מוצרי זכוכית בטכניקות דפוס משי ובהדפסה דיגיטאלית, לרבות הדפסה על כוסות זכוכית בהזמנה אישית. כוסות אלו מיועדות לצרכים שונים כגון מיתוג, פרסום וקידום מכירות, מתנות אישיות ומתנות לעובדי חברות.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil  

 

כדאיות הדפסות על גבי כוסות

 

במסגרת המרוץ הבלתי נדלה אחר תשומת ליבו של הלקוח ושימוש באמצעי מיתוג שונים, כוסות מודפסות מזכוכית מספקות מענה מצוין ואיכותי. זאת מעצם היותן של כוסות מוצר יומיומי שבמהלך השימוש בו תשומת הלב נסבה לעיטורים המקשטים אותו. אם עיטורים אלו כוללים הדפסות איכותיות הממתגות את בית העסק הרי שהכוסות מהוות אמצעי זמין ויעיל לקידומו ופרסומו.

 

הדפסות איכותיות על כוסות

 

אנו מספקים הדפסה על כוס זכוכית בטכניקות דפוס משי והדפסות דיגיטאליות בשילוב צבעים ייחודיים, עמידים בטמפרטורות גבוהות, המאושרים לשימוש במוצרי מזון. שיטה זו מאפשרת להטמיע את צבעי ההדפסה בתוך הליך ייצור הכוסות בתנור בחום גבוה של בין שש מאות לשמונה מאות מעלות צלזיוס. כך מתקבלות הדפסות יצירתיות וייחודיות על גבי כוסות זכוכית ברמה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש.

 

הדפסות בהזמנה אישית

 

הדפסה על כוסות זכוכית נעשית בהזמנה אישית ומיועדת למגוון קהלים וצרכים, לרבות הזמנת מיתוג כוסות לצרכי שיווק ופרסום. יש באפשרותנו לספק הדפסות גרפיות מקצועיות על גבי סוגים שונים של כוסות זכוכית, כדוגמת כוסות בירה, ספלים או כוסות שוטים, וכן על גבי ספלים ומוצרים נוספים מקרמיקה ופורצלן ופלסטיק. על גבי הכוסות ניתן להדפיס דימויים רבים ושונים כדוגמת לוגו חברה, הדפסת תמונות, איורים, סלוגנים או אמירות אישיות.

 

הדפסה על כוסות זכוכית, מבוצעת בחברתנו באמצעות טכניקות הדפסה איכותיות מתקדמות של דפוס משי והדפסות דיגיטאליות:

  1. דפוס משי – מכונה גם דפוס רשת ומבוסס למעשה על טכניקת הדפסה עתיקת יומין שהאמצעים המודרניים אפשרו להעלות באופן משמעותי את דיוקה ומהירות הפקתה. עם טכניקה זו מתקבלות הדפסות שהינן עמידות, בעלות רזולוציה גבוהה, עם שכבות צבע משמעותיות ובעלות מרקם וגוון מרשימים.
  2. דפוס דיגיטאלי – אנו מדפיסים תמונות על כוסות גם בטכניקת דפוס דיגיטאלית בשיטת פרוצס מבוססת צבעים קרמים העמידים בטמפרטורות גבוהות.
  3. הטמעת התמונה במוצר – בשתי הטכניקות המשמשות אותנו להדפסות על מוצר, נעשה על גבי מדבקת מיוחדות עם צבעים קרמים המיושמים על המוצר ועוברים  שריפה בחום גבוה שבין 600-930 מעלות ובכך נטמעת ההדפסה במוצר ומעניקים לה איכות גבוהה ועמידות במדיחי כלים , שטיפה חומרי ניקוי ועוד.

הזמנת הדפסות על כוסות זכוכית

להזמנת הדפסות על כוסות זכוכית בהתאמה אישית ובאיכות גבוהה, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים 03-5560005, 050-6371796 ו-  050-8566633.

לצפייה במוצר ממגוון מוצרינו לחצו כאן