דקאלים לקרמיקה

על הדפסות מדבקות קרמיקה ושימושן

כשרוצים להדפיס קישוטים או כיתובים על גבי קרמיקה או זכוכית ניתן להשתמש בדקאלים. מדובר בעצם בסוג של מדבקת מים שמדפיסים על נייר טרנספר מיוחד. מדביקים את המדבקה על גבי הכלי הרצוי ומכניסים לתנור בו המדבקה מתמזגת על גבי הכלי. עם הדפסת דקאלים לקרמיקה ניתן לצפות לתוצאות איכותיות, לצבעים עזים ודיוק עד הפרטים הקטנים. ניתן להשתמש בהדפסות אלה ליצירת הקדשות על ספלים, להוספת עיטורים על אריחי קרמיקה ועוד. חברתינו מספקת דקאלים לקרמיקה או לזכוכית באיכות ובעמידות גבוהה שיכניסו צבע לכל מוצר שתרצו.

הדפסות דקאלים לקרמיקה בהזמנה אישית

באם תרצו להעניק מתנה מיוחדת לאירוע מרגש תוכלו לעצב ספל או כלי קרמיקה אחר עם הקדשה אישית ושלל עיטורים לבחירתכם. אנו מציעים לכם שירותי הדפסה איכותיים בצבעים בוהקים על כל כלי קרמיקה או זכוכית. ההדפסים אינם יורדים במדיח או בניקוי בסבון ושומרים על הצבע לאורך שנים. אנו נאפשר לכם לעצב בקלות את הכיתוב שתרצו במחשב אצלנו ולראות כיצד המוצר ייראה לאחר ההדפסה. בנוסף, אם תרצו להדפיס עיטורים על אריחי קרמיקה תוכלו לבחור ממגוון העיצובים שלנו או לעצב בעצמכם. לאחר שתסיימו לעצב אנו נדפיס את העיצוב על הכלי הנבחר ונספק את המוצר המוגמר תוך זמן קצר.

דקאלים לשריפה בתנור יספקו עיצובים מרהיבים

בחנויות יצירה רבות תמצאו מגוון מדבקות לקרמיקה אך רובן אינם מיועדים לשריפה בתנור ואינם מחזיקים לאורך זמן. כל סוגי הדקאלים לקרמיקה שאנו מספקים מיועדים במיוחד לשימוש גם בתנור לתוצאות שימוש משביעות רצון. חברתינו מספקת מדבקות במגוון גדלים ובהתאמה אישית. בין אם תרצו לשרטט קישוטים ואחר כך לצבוע בעצמכם או אם תרצו להדפיס לוגו או הקדשות אישיות- אנו נדאג לספק לכם דקאלים שאינם דוהים שיפריחו חיים בכל מוצר.

דקאלים לקרמיקה ישדרגו כל כלי

כשמעוניינים להוסיף צבע או קישוטים לכלי כלשהו כדאי להשתמש במדבקות מיוחדות שיכניסו צבע וישדרגו את מראה הכלי. אף אחד אינו רוצה הדפסה דהויה או מתקלפת שאינה מחזיקה מעמד לכן מומלץ לבחור בהדפסה איכותית המתבצעת בסטנדרט גבוה ובדיוק מירבי. אנו מציעים מגוון מדבקות ושירותי הדפסה מקצועיים בהתאמה אישית ובמחירים הוגנים. אז להצעות מחיר השאירו פרטים כאן