אריחי קרמיקה

אריחי קרמיקה מעוצבים במחירים משתלמים

 

עם חברת גרין גלאס תוכלו להזמין ולרכוש אריחי קרמיקה מעוצבים, איכותיים וייחודיים במחירים משתלמים במיוחד. מדובר באריחים מצוירים המוצעים עם הדפסות משי או דיגיטאליות מתקדמות עבור קשת רחבה של לקוחות וצרכים. כמו כן, אנו מציעים ללקוחותינו אריחי קרמיקה במחירים זולים וכדאיים שהופכים את עיצוב הבית לאפשרי מתמיד.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil  

 

מגמת עיצוב מבוקשת ועכשווית

בשנים האחרונות עולה הביקוש בקרב מעצבים ובעלי בתים לאריחי קרמיקה מעוצבים בשלל גדלים, גוונים ודוגמאות. מוצרי חיפוי וריצוף אלו יוצרים דפוס גרפי מעניין שיכול להיות עם מחזוריות קבועה, ומעניק עוד רובד עיצובי לחלל. רובד זה יכול לפנות לקווי עיצוב קלאסיים, לשלב בין ישן לחדש או ליצור חללים עכשוויים ואומנותיים, וכמו כן אפשר להסתפק בנגיעות קלות של צבע על גבי המשטח או להשתלט על כל החלל. כעת ניתן לרכוש מאיתנו אריחי קרמיקה במחיר משתלם המוזיל את עלויות עיצוב הבית.

אריחים מעוצבים למגוון צרכים

עימנו תוכלו להזמין אריחי קרמיקה מצויירים ומעוצבים המתאימים למגוון צרכים ושימושים של לקוחות פרטיים, מקצועיים ועסקיים. בין היתר, ניתן להזמין מאיתנו אריחי קרמיקה בשלל דוגמאות וגוונים לקירות או לרצפת האמבטיה או המטבח, למרפסת או למבואה, כשלטים לעסק או כחיפוי מרהיב לשולחן. יכולתם של אריחים אלו לשמש למגוון צרכים, ועמידותם הגבוהה מפני תנאי הסביבה וחומרי ניקוי, נובעת מהליך צביעתם והדפסתם המתרחש בעת שריפת האריח.

הזמנת אריחי קרמיקה מעוצבים

להזמנת אריחי קרמיקה זולים מבלי לוותר על איכותם, ייחודם ועמידותם, ולקבלת עוד מידע וסיוע מקצועי בתחום, צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים 03-5560005, 050-6371796 ו- 050-8566633.

לצפייה במוצר מהמגוון שלנו לחצו כאן