אריחים מעוצבים

אריחים מעוצבים – עושים את כל ההבדל

 

רוצים לעצב את חללי הבית עם אריחים בעלי עיצב ייחודי? לחברת גרין גלאס יש מענה ושלם עם מבחר איכותי ועשיר של אריחים מעוצבים באמצעות הדפסות דיגיטאליות או הדפסות משי. האריחים מוצעים בהזמנות אישיות בכל קנה מידה וכמות, ועבור מחירים הוגנים וכדאיים.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil  

 

לעצב את הבית עם אריחים

 

כחלק מהתפתחות מגמת עיצוב הפנים גדלה ההבנה שעיצוב ייחודי של בית טמון בפרטים הקטנים, החל מגופי תאורה ועד ידיות לדלתות. לכן, בקרב הציבור הפרטי והמקצועי גבר גם הביקוש לאריחי קרמיקה מעוצבים וייחודיים, המיועדים עבור רצפות וקירות בחדרים וחללים שונים בבית. בין היתר, אריחים מעוצבים מבוקשים עבור חדרי שירותים, אמבטיה ומטבח וכן עבור מרפסות, מבואות, קירות בסלון או בחדר השינה, ואף כחיפויי ייחודי לשולחנות ושידות. אריחים אלו מסופקים על ידינו בשלל גדלים, צבעים, עיטורים וציורים, טיוצרים דפוס מחזורי ייחודי ומרשים המותאם לכל סגנון מבוקש. כך למשל, ניתן לעטר חלל או קיר שלם באריחים או לחילופין לעטר רק חלק ממנו בצורת פסים, ריבועים, כאריחים בודדים או בכל צורה מבוקשת אחרת. כמו כן, ניתן לבחור בסגנונות שונים של עיצוב עבור האריחים, למשל סגנון קלאסי אוריינטלי, מודרני או אומנותי.

 

הזמנת אריחים מעוצבים

 

להזמנת אריחים מעוצבים בהתאמה אישית ובמחיר משתלם, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בתחום, צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים 03-5560005, 050-6371796 ו- 050-8566633.

לצפייה במוצר מהמגוון שלנו לחצו כאן