אומנות זכוכית

מחפשים מפעל מקצועי לעיבוד זכוכית? אתם במקום הנכון!

השימוש בזכוכית כחומר גלם לעבודות אומנות ודקורציה צומח בשנים האחרונות וניתן לראות היום שימוש בזכוכית גם כתחליף לאריחי קרמיקה במטבחים בסגנון המודרני. אומנות זכוכית מתאפיינת בשימוש של זכוכיות בצבעים ובעיצובים שונים בתהליך שנקרא פיוזינג המאפשר לעבד זכוכית בצורה אופטימלית לעיצוב כל מוצר הנדרש לכם. בנוסף לכך, כחלק מתהליך עיבוד הזכוכית ניתן להדפיס על הזכוכית תמונות, ציורים ואלמנטים שונים כחלק מעיצוב הבית, המשרד או כל מבנה עסקי או פרטי.

זכוכית מודפסת באיכות מעולה

רוצים להוסיף לבית או למשרד שלכם עיצובים מזכוכית? מעוניינים שקירות המשרד שלכם יהיו עם זכוכית מודפסת? מגוון העיצובים וההדפסים עם זכוכית הוא בלתי מוגבל וניתן לעצב איתה כמעט כל מוצר ולהתקין אותו בתוך או מחוץ למבנים. הדפסה על זכוכית רלוונטית גם לבתי כנסת ומבנים ציבוריים עם אפשרות להדפיס בצבעים מרהיבים ולבחור את העיצוב של מוצרי הזכוכית המתאים ביותר למבנה שלכם. זכוכית גם משמשת ליצירת מוצרים לשימוש ביתי או משרדי כגון כוסות, פמוטים לנרות, צלחות מזכוכית ושלטים מעוצבים.

עיצוב אומנותי מזכוכית לפרוייקט בנייה

עבודת עיבוד הזכוכית רלוונטית גם לפרוייקטים של בנייה או שיפוצים עם אפשרות להוסיף אלמנטים רבים מזכוכית בכל חלל פנימי או חיצוני של המבנה. אם אתם מנהלים פרוייקט בנייה או שיפוצים ורוצים לספק ללקוח שלכם כלי עיצובי מרשים ומיוחד, עיצוב אומנותי עם זכוכית תהיה הבחירה המומלצת עבורכם. באמצעות שימוש בזכוכית ניתן לייצר מזוזות מפוארות, חלונות ויטראז' וחיפויים מהממים לקירות המטבח והכל על פי התאמה אישית לסגנון ולטעם של הלקוח שלכם. חברת גרין גלאס Green Glass מזמינה אתכם להינות ממגוון עצום של מוצרים מזכוכית ושירות אישי לעיבוד ועיצוב זכוכית בהתאמה לצרכים שלכם.

מפעל מקצועי וותיק לאומנות זכוכית

להזמנה של מוצרים בעיצובים מרהיבים של אומנות זכוכית, צרו קשר עם חברת גרין גלאס Green Glass ובחרו את מוצרי הזכוכית המתאימים ביותר לכם. צוות החברה יכול לייצר עבורכם מגוון רחב של מוצרים וכלים מזכוכית במפעל המקצועי ביותר בארץ הממוקם בעיר חולון. מלאו את פרטי העסק שלכם בטופס מילוי הפרטים באתר, או התקשרו ישירות לצוות החברה דרך מספר הטלפון המופיע בראש הדף.