תנור לטמפרטורה גבוהה

מהו תנור לטמפרטורה גבוהה ולמה מיועד

בתעשיית ייצור הקרמיקה והזכוכית עושים שימוש נרחב בתנורים ייעודיים הנועדו במיוחד לעיצוב חומרים אלה תחת טמפרטורה גבוהה במיוחד. כל תנור לטמפרטורה גבוהה מיוצר במיוחד לשימושים תעשיתיים בין השאר וניתן להשיגו במגוון גדלים ודגמים שונים בהתאם למטרה לה הוא מיועד. באמצעות התנור ניתן לצבוע כל כלי ולעצב אותו בכל גודל ובכל צורה. אנו מייצרים תנורים בסטנדרט האיכות הגבוה ביותר גם למגזר הפרטי, לעסקים ולסדנאות יצירה.

ייצור תנור לטמפרטורה גבוהה בהתאמה אישית

אנו מייצרים כל תנור בהתאמה אישית  לפי הצרכים שלכם ובהתאמה למטרה לה התנור מיועד. בין אם אתם בעלי מפעל או מדריכי סדנאות קרמיקה וזכוכית נוכל לבנות לכם את התנור המתאים ביותר לשימושים שלכם. צוות המומחים המקצועיים שלנו ייבנו תנור לפי כל דרישה שלכם ותוך עמידה בכל תקנות הבטיחות הכי מחמירות לשימוש הבטוח ביותר עבורכם. חברתינו מציעה שירות מקצועי ואמין לייצור מגוון דגמים ובגדלים הנכונים ביותר לכל דורש ולכל מטרה.

סוגי התנורים השונים והשימושים בהם

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של תנורים שונים במפעלים או בבתי עסק. לייצור זכוכית או לעיצוב תכשיטים מזכוכית תוכלו להשתמש בתנור מיוחד המותאם למטרות אלה. תנורים מסוג זה מיועדים לביצוע תהליך הפיוזינג הנדרש לעיצוב תכשיטים, כלים ומיצגי אומנות בשילוב צבעים עזים ועיטורים במגוון רחב של דרכי עיצוב. תנורים בקנה מידה קטן יותר נועדו לניפוח חרוזים בצורה יעילה ומדויקת. סוג עיקרי נוסף הוא תנור לשריפת קרמיקה המשמש לייצור כלי קרמיקה שונים ושלל מוצרים מפורצלן וגלזורה. תנורי קרמיקה עם פתח עליון וקידמי מתאימים לכל דרך עבודה ולפי שיטת הייצור. כל תנור בטמפרטורה גבוהה שאנו מספקים עובר את כל הבדיקות ובעל תקן מת"י לשימוש במפעל או באופן פרטי.

תנורים חזקים לעבודת החימום המושלמת

על מנת להשיג את התוצאות הרצויות לכם מתנור לטמפרטורה גבוהה כדאי לבחור רק בתנור עוצמתי שמגיע לטמפרטורות החימום הגבוהות ביותר. חימום בטמפרטורות אלה יאפשר לכם לעצב כל מוצר בקלות וביעילות מירבית. חברתינו בעלת ניסיון רב בתחום נעניק לכם שירות אישי, תנורים מחומרי גלם חזקים העומדים בתו התקן באחריות מלאה ובמחירים אטרקטיביים. ליצירת קשר השאירו פרטים והנציגים שלנו יחזרו אליכם בהקדם!