צבעי זכוכית

צבעי זכוכית לפיוזינג

 

החברה המקצועית והמוערכת גרין גלאס מספקת לקהל לקוחותיה האומנותי והמקצועי מבחר איכותי של צבעי זכוכית לפיוזינג. מדובר בצבעים של החברות הטובות בעולם, העמידים בטמפרטורות גבוהות שנעות בין שמונים לשש מאות מעלות צלזיוס, ומסופקים במגוון סוגים כמו ספריי צבע וצבעים אטומים. בנוסף, גרין גלאס מייצרת, משווקת ומוכרת תנורי זכוכית וקרמיקה ומספקת הדרכות מקצועיות בתחום.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil  

 

מהותו של תהליך הפיוזינג

 

תהליך פיוזינג בזכוכית מתבצע בתוך תנור חימום ובמהלכו מתחברות יחדיו מספר חתיכות של זכוכית, שיכולות להיות גם צבועות בצבעים ייעודיים. החימום של מספר חתיכות זכוכית גורם להן להתרכך ובהמשך להפוך ליותר נוזליות, וכך לזרום זו לתוך זו, להידבק ולהפוך ליחידה אחת קשיחה, שלמה, אחידה ובלתי נפרדת. חשוב לציין כי הצלחת ההליך תלויה רבות בשלבי חימום וקירור נכונים של תנור הזכוכית.

 

יצירה מעוררת השראה בזכוכית צבועה

 

בעזרת צבעי זכוכית לפיוזינג תוכלו ליצור קשת רחבה של מוצרים אומנותיים ושימושיים, בעלי אמירה אישית ייחודית. מדובר במוצרים עם צבעוניות מרשימה הנעים ברמות אטימות ושקיפות שונות, יוצרים משחקי אור ומפסלים את החלל. בין היתר, תוכלו ליצור בטכניקה זו גופי תאורה, משטחים דקורטיביים, קערות, צלחות, פסלונים וכלי נוי, וכמו כן ניתן בעזרת צבעי זכוכית שלטים דקורטיביים, תמונות קיר ומראות מעוצבות.

 

הזמנת צבעי זכוכית

 

להזמנת צבעי זכוכית איכותיים ומקצועיים, ולקבלת מידע נוסף אודותם וייעוץ מקצועי בתחום,  צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים

03-5560005, 050-6371796 ו- 050-8566633.

לצפייה במוצרים לחצו כאן