ספל רב פעמי ממותג

היתרונות בשימוש בספל רב פעמי ממותג

בימינו אנשים רבים מעוניינים להגן על בריאותם ולשמור על הסביבה תוך כדי. שימוש בספל רב פעמי ממותג הוא גם ידידותי לסביבה וגם חוסך בעלויות כי ניתן לשוב ולהשתמש בו. מעבר לכך, מוצרים ממותגים יעניקו תחושת שייכות לעובדים שלכם. שימוש בספל רב פעמי ממותג היא גם דרך ליצירת עוד חשיפה שכן אנשים מבחוץ גם ייתקלו בהם וכך יכירו את החברה או העסק. אנו מספקים ספלים רב פעמיים במגוון צבעים ועיצובים לשמירת החום לאורך זמן.

כמה דברים שיש לדעת לפני שמתחילים לעצב

קודם כל, צריך לשקול כיצד ייראה המיתוג ואם רוצים שיופיע רק הלוגו או רק השם או שילוב של השניים, באיזה גודל תרצו שיופיע, וגם על גבי על איזה גודל וצבע כוס תרצו שיופיע העיצוב הנבחר. ספל רב פעמי ממותג ניתן לשימוש יום-יומי חוזר ויכול גם לשמש לקוחות ברכישת משקאות חמים למשל, כך שהם יתמשו בו רבות ואפילו באופן יום יומי ובדרך זו הלקוחות ייזכרו את העסק שלכם ויוסיפו לחשיפתו.

שירותי הדפסה על ספלים בהתאמה אישית

החברה שלנו מאפשרת הדפסה של לוגו, שם חברה בעיצוב אישי, או כל טקסט אחר שתרצו על גבי ספלים במגוון גדלים. תוכלו לעצב בקלות ובמהירות דרך האתר שלנו או במחשבים אצלנו בסניף באמצעות תוכנה מיוחדת שתראה לכם כיצד העיצוב והטקסט ייראו על גבי הספל. אנו נבצע את ההדפסה על המקום ונספק את הספל המעוצב שלכם במשלוח עד אליכם. כל ההדפסות שלנו מתבצעות תוך שימוש בטכנולוגיות הכי מתקדמות לתוצאות הדפסה אידיאליות ולקבלת ספל רב פעמי ממותג שיישמר לאורך שנים רבות.

ספל רב פעמי ממותג כדרך יעילה למיתוג כל עסק

בשגרת החיים הלוחצת לפעמים אפילו אין זמן לשתות תה או קפה ולכן אין ברירה אלא לוותר על כך. בדיוק בשביל זה תוכלו להשתמש בספל רב פעמי שיאפשר לקחת את המשקה החם איתכם וישמור על החום של המשקה שתוכלו להנות ממנו כמו שאתם רגילים. אנו נספק ספלים עמידים באיכות גבוהה ושירותי הדפסה על ספלים להדפסה שאינה יורדת עם הזמן במחירים הוגנים. אז להצעות מחיר השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם