מיתוג כלים רב פעמיים

לקוחות אשר מזמינים מיתוג כלים רב פעמיים יכולים להיות בעלי מסעדות אשר מעוניינים לקבל מיתוג על בקבוק רב פעמי, מיתוג על ספל רב פעמי או מיתוג על כלים רב פעמיים שונים. מדובר בטרנד מבוקש אשר מייחד את המקום וגורם לו להיות מותג משל עצמו, כמו למשל לוגו של מסעדה, בית קפה ועוד. גם אנשים פרטיים לעתים מזמינים מיתוג כלים רב פעמיים כדי לחלק לאורחים שלהם על מנת שהאירוע שלהם ייזכר לזמן רב ויותיר רושם על האורחים. כמו כן, מקומות עבודה רבים בוחרים מיתוג כלים רב פעמיים על מנת לחלק לעובדים שלהם. 

חברת גרין גלאס אשר הוקמה בשנת 2004 ע"י ראובן ועידו כהן, החלה את פעילותה בתחום ייצור תנורים לזכוכית וקרמיקה וייצור זכוכית. בשלב יותר מאוחר, גרין גלאס קידמה את פעילותה בתחום אמנותי חדש ומתפתח בארץ – עיבוד זכוכית חמה (פיוזינג). עם השנים ועם התפתחותה של החברה, החלה פעילות בתחומים נוספים כגון הדפסות על זכוכית, הדפסות על חומרים שונים, ייצור קרמיקה, ביצוע מיתוג כלים רב פעמיים, מיתוג על ספל רב פעמי, מיתוג על בקבוק רב פעמי ועבודות מיתוג רבות נוספות. כיום כל מסעדה שמחשיבה את עצמה, כל בית קפה אשר מבקש לקבל ייחודיות משלו, מבצעים מיתוג על כלים רב פעמיים. המיתוג יוצר רושם מאוד טוב על הלקוחות וגורם להם לזכור את שם המקום בו ביקרו. 

גרין גלאס הפכה לשם דבר בעולם המיתוג ומה שמפעיל את הקו היצירתי של החברה היא תשוקה לחדשנות. אנו רוצים לייצר חוויה שמקשרת בין הלקוחות שלנו לקהל היעד שלהם בעזרת המיתוג שאנו מציעים. הלקוחות שלנו מגוונים ורבים, חלקם בעלי מסעדות ובתי קפה, חלקם בעלי משרדי עורכי דין או משרדים שונים, מפעלים, מוסדות וחברות שונות. לקוחותינו נהנים משרות מקצועי ואדיב, מעבודות מיתוג ייחודיות, מפעילות בסטודיו שלנו, מהדרכות מקצועיות בתחום הקרמיקה והפיוזינג ועוד. כל מי שמעוניין למתג מחדש את העסק שלו חייב להכיר את גרין גלאס. אנו בגרין גלאס נעזור לכם למצוא את המיתוג הרלוונטי עבורכם, במגוון אפשרויות, על מגוון חומרים. המיתוג נועד לבנות תדמית לעסק שלכם ויש להקדיש לנושא המיתוג את מלוא תשומת הלב ואת כל הכלים המקצועיים הדרושים. זה בדיוק מה שגרין גלאס עושה.

למגוון הכלים שלנו לחצו כאן