ייצור תנורים

תעשיות בישראל המייצרות מוצרים מקרמיקה וזכוכית, משתמשות בתנורים ייחודיים המספקים יכולת חימום בטמפרטורות גבוהות. התנורים הייחודיים לתעשיה, מיוצרים בדגמים שונים ובגדלים שונים בהתאם לייעוד שלהם. באמצעות התנורים לקרמיקה וזכוכית, ניתן לבצע צביעה של מוצרים ולעצב אותם בצורה ייחודית בכל פעולה של התנור. ייצור תנורים לחימום חומרים בטמפרטורות גבוהות, ניתן להזמין מחברה ישראלית המספקת תנורים איכותיים לתעשייה, לבתי עסק, לסדנאות ולמגזר הפרטי. 
 
תנור לטמפרטורה גבוהה עד 3000 מעלות
 
אם אתם מחפשים תנור לטמפרטורה גבוהה, כדאי שתדעו כי התנורים החזקים ביותר יכולים להגיע לעד 3000 מעלות ולבצע עבודת חימום של המוצרים שלכם בצורה מושלמת. "שריפת" חומרי הגלם בתנורים המתאימים לטמפרטורות גבוהות, מאפשרת לייצר מוצרי קרמיקה וזכוכית מדהימים עם אינסוף דרכי עיצוב. 
 
ייצור תנור בהתאמה אישית
 
מפעלים וסדנאות המעוניינים בייצור תנור בגודל מסויים למטרות ספציפיות, יכולים להזמין ייצור תנורים בהתאמה אישית. התנור נבנה על-ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום בהתאם לדרישות שלכם ועל-פי תקנות בטיחות מחמירות. אחת החברות המובילות בישראל בתחום ייצור התנורים לקרמיקה וזכוכית היא חברת גרין גלאס Green Glass. חברת גרין גלאס Green Glass מספקת שירות אישי ומקצועי לייצור מגוון רחב של דגמים לתנורים לתעשייה ולמגזר הפרטי. החברה מאפשרת לכם לקנות תנורים איכותיים לקרמיקה וזכוכית במחירים משתלמים במיוחד וגם במחירי יד 2, לאחר בדיקות איכות ותקינות של התנורים. 
 
תנורים לקרמיקה במחיר משתלם!
 
לקבלת הצעת מחיר מחברת גרין גלאס Green Glass, השאירו את הפרטים שלכם באתר החברה ונציג החברה ייצור איתכם קשר בהקדם בכדי לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד! צוות חברת גרין גלאס Green Glass ישמח לייצר עבורכם כל תנור תעשייתי שתרצו בהתאם לגודל המתאים למפעל או לסדנה שלכם ובהתאם לתקציב שלכם. התנורים מיוצרים על-ידי אנשי מקצוע עם ניסיון של מעל לעשור בייצור תנורים ייחודיים לחימום קרמיקה וזכוכית. 
 
חברת גרין גלאס Green Glass מציעה – ייצור תנורים
 
אם החלטתם לפנות לחברת גרין גלאס Green Glass, תהיו סמוכים ובטוחים כי בחרתם בחברה הטובה ביותר לייצור של תנורי קרמיקה וזכוכית על-פי תקנות הבטיחות המחמירות ביותר ובאמצעות חומרי גלם איכותיים במיוחד על מנת לשמור על בריאותכם בעת העבודה עם התנור החדש שלכם.
 
למגוון התנורים שאנו מציעים לחצו כאן