ייצור תנורים לזכוכית

ייצור תנורים לזכוכית הינה מלאכה עדינה, רגישה, וייחודית, אשר דורשת את אנשי המקצוע המנוסים והטובים ביותר, על מנת להבטיח תוצאה אפקטיבית, איכותית, אשר תחזיק זמן לאורך שנים רבות. כמו כן, כאשר אתם מחפשים חברה אשר מתמחה בשירותי ייצור תנורים לזכוכית חשוב כי תבחרו בחברה בעלת ניסיון של שנים, אשר מחזיקה את אנשי המקצוע המנוסים והטובים ביותר, על מנת להבטיח תוצאה איכותית. כיום ניתן לראות כי ייצור תנורים לזכוכית הינו מבוקש במיוחד בקרב בתי ספר לאמנות, תעשיות שונות ומגוונות ועוד. 

Green Glass הינה חברה אשר הוקמה בשנת 2004 על ידי ראובן ועידו כהן. החברה מתמחה בתחום אמנותי חדש אשר מתפתח בישראל בשנים האחרונות: עיבוד זכוכית חמה. בנוסף, החברה מתמחה בייצור תנורים, ייצור תנורים לזכוכית, ייצור תנורים, ייצור תנורים לייצור זכוכית, ייצור תנורים לקרמיקה, ייצור אריחים מעוטרים, מיתוג והדפסת כלים,  ייצור דקאלים ועיבוד זכוכית וקרמיקה, ועוד. הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים מאפשר לחברת גרין גלאס להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר. בנוסף, החברה שמה לה למטרה להיות אחראית על כל תהליך הייצור, ודואגת לבקרת איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, גם לאחר הספקת המוצר, זאת לצד מענה אנושי עבור כל בעיה, בכל עת. 

ייצור תנורים

ייצור תנורים קרמיקה הינה מלאכה ייחודית במיוחד. תנורי הקרימה הינם תנורים מיוחדים אשר מיועדים לשריפה של עבודות מחומרים שונים כגון חימר, פורצלן, גלזורה, זכוכית ועוד. הם מאופיינים בחום גבוה במיוחד, מה שמבטיח תוצאה איכותית ומקצועית ברמה הגבוהה ביותר. 

ייצור תנורים לייצור זכוכית

ייצור תנורים לייצור זכוכית הינה משימה אשר שמורה לאנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר, אשר מחזיקים בידע מקצועי רחב ושנים של ניסיון. 

ייצור תנורים לקרמיקה

Green Glass הינה חברה אשר הוקמה בשנת 2004 על ידי ראובן ועידו כהן. החברה מתמחה בתחום אמנותי חדש אשר מתפתח בישראל בשנים האחרונות: עיבוד זכוכית חמה. בנוסף, החברה מתמחה בייצור תנורים, ייצור תנורים לקרמיקה, ייצור אריחים מעוטרים, מיתוג והדפסת כלים,  ייצור דקאלים ועיבוד זכוכית וקרמיקה, ועוד. הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים מאפשר לחברת גרין גלאס להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר. בנוסף, החברה שמה לה למטרה להיות אחראית על כל תהליך הייצור, ודואגת לבקרת איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לצפייה במגוון התנורים שלנו לחצו כאן