התזת חול

 

התזת חול על מגוון סוגי חומרים

 

חברת גרין גלאס מספקת שירותי התזת חול בתל אביב והסביבה עבור מגוון סוגי חומרים. בין היתר, אנו מספקים התזת חול על זכוכית, התזת חול על עץ, התזת חול על אבן והתזת חול על ציוד. טכניקת ציפוי זו מעניקה למשטח או למוצר גימור מחוספס, ולמשטחי זכוכית היא מאפשרת גם קבלת גימור מט.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil  

 

טכניקת התזה בחול

 

טכניקת התזת חול שחברתנו מספקת עבור מגוון סוגי חומרים, כמו זכוכית, עץ ואבן, עושה שימוש בחול במותז באמצעות לחץ גבוה על גבי המשטח המבוקש לציפוי. הגרגרים הגסים של מכרסמים את חלקו החיצוני החשוף של המשטח ומעניקים לו חזות ייחודית מחוספסת. כמו כן, בטכניקה זו ניתן ליצור משחקי עיצוב אומנותי ויצירתי בין משטחים החשופים להתזה ובין כאלו האטומים בפניה.

 

התזת חול על זכוכית

 

החומר העיקרי שעבורו יש ביקוש בהתזת חול הוא כמובן הזכוכית. באמצעות טכניקת התזה בחול יש באפשרותנו ליצור שבלונות עם דוגמאות עדינות, מדויקות, מורכבות ואומנותיות על גבי משטחי זכוכית שונים. דוגמאות אלו יוצרות מוטיבים מרהיבים על בסיס נגטיב ופוזיטיב המזכיר עבודות ריקוע וגילוף, אותן ניתן ליישם על גבי משטחי זכוכית בגדלים שונים ועבור מגוון מטרות כדוגמת חלונות, ויטרינות, מראות ומוצרי נוי.

 

לשירותי התזת חול

 

להזמנת שירותי התזת חול בזכוכית ועוד מגוון חומרים נוספים, ולקבלת פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים 03-5560005, 050-6371796 ו- 050-8566633.

למוצרים הקשורים להתזת חול לחצו כאן