הדפסה על כלים רב פעמיים

חברת גרין גלאס אשר הוקמה בספטמבר 2004 ע"י ראובן ועידו כהן, החלה את פעילותה בתחום ייצור תנורים לזכוכית וקרמיקה וייצור זכוכית. מאז, גרין גלאס פועלת לקידום הפעילות בתחום אמנותי חדש ומתפתח בארץ – עיבוד זכוכית חמה (פיוזינג). עם השנים התפתחה החברה והחלה לפעול בתחומים נוספים כגון הדפסה על כלים רב פעמיים, הדפסה על ספל רב פעמי, הדפסה על בקבוק רב פעמי, הדפסה על כוסות פלסטיק רב פעמיות, הדפסות על זכוכית, הדפסות על חומרים שונים, ייצור קרמיקה,  ביצוע מיתוגים לשווקים שונים ועוד. 

חברת גרין גלאס פועלת בשלושה מישורים מקבילים: האומנותי, הטכנולוגי והלימודי. בסטודיו לעיבוד זכוכית מייצרים מגוון רב של מוצרי אומנות ומוצרים פרקטיים. במפעל לייצור תנורים, מייצרים סוגים שונים של תנורים בהתאמה אישית לצרכי הלקוחות שלנו, תוך הקפדה על איכות, חדשנות ומקצועיות. כמו כן, אנו בגרין גלאס  מציעים פעילות של הדרכה בכל הקשור לפיוזינג ולקרמיקה תוך הכרות עם טכניקות ותהליכי עבודה שונים. אנו מציעים הדפסה על כלים רב פעמיים, הדפסה על ספל רב פעמי, הדפסה על בקבוק רב פעמי, הדפסה על כוסות פלסטיק רב פעמיות ועוד. 

יש לנו את היכולת להדפיס ולמתג סוגים רבים של כלים כמו זכוכית, קרמיקה, פורצלן, אמייל, נירוסטה, אלומיניום, סוגי פלסטיקים ועוד. אנו מציעים מיתוגים עבור מסעדות, משרדים שונים, או כל חברה או עסק שמעוניינים למתג את עצמם. הטכניקות שלנו הן מן המתקדמות בעולם ואנו עושים שימוש בצבעים אשר עומדים בתקנים מחמירים. לאחר צביעה, הכלים עוברים שריפה בתנור בטמפרטורה גבוהה, מה שהופך את הכיתוב עליהם לחלק אינטגרלי מהכלי עצמו. העבודות שאנו מבצעים מדברות בעד עצמן, הן יוצאות אחידות, מוקפדות ויכולות לשאת בגאווה כל כיתוב, לוגו או תמונה. אנו קשובים לצרכי לקוחותינו ויחד תופרים את המיתוג הרצוי לכל לקוח. 

אנו מקפידים על עמידה בלוח זמנים, על מסגרת התקציב של הלקוח, על תודעת שרות גבוהה ובעיקר על עבודה איכותית ומקצועית. הדפסה על כלים רב פעמיים מוצעת למגוון לקוחות עסקיים וגם ללקוחות פרטיים, אשר מעוניינים למתג אירוע כזה או אחר כגון בר/בת מצווה, חתונה או ימי הולדת מיוחדים. גרים גלאס מציעה מגוון גדול של מיתוגים ביניהם גם הדפסה על כלים רב פעמיים. 

לצפייה בשייקר נירוסטה ממותג לחצו כאן