הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית הפך בתקופה האחרונה לשירות מבוקש במיוחד בקרב בתים רבים ומשרדים. הזכוכית משמשת כיום לעיצוב בסגנונות ועיצובים שונים, אשר יכולים להתאים לכל טעם וסגנון אישי. הדפסה על זכוכית ניתן לעשות על מגוון רחב של אלמנטים כגון רהיטים, כוסות, תמונות, אריחים ועוד. כמו כן, הדפסה על זכוכית נחשבת מקצועית ויוקרתית ומעניקה מראה עיצובי ייחודי. 

Green Glass הינה חברה אשר הוקמה בשנת 2004 על ידי ראובן ועידו כהן. החברה מתמחה בתחום אמנותי חדש אשר מתפתח בישראל בשנים האחרונות: עיבוד זכוכית חמה. בנוסף, החברה מתמחה בייצור תנורים, ייצור אריחים מעוטרים, הדפסה על זכוכית, הדפסה על כוס, הדפסה על כוס בירה, הדפסה על כוס זכוכית, מיתוג והדפסת כלים,  ייצור דקאלים ועיבוד זכוכית וקרמיקה, ועוד. 

הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים מאפשר לחברת גרין גלאס להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר. בנוסף, החברה שמה לה למטרה להיות אחראית על כל תהליך הייצור, ודואגת לבקרת איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, גם לאחר הספקת המוצר, זאת לצד מענה אנושי עבור כל בעיה, בכל עת. 

הדפסה על כוס

הדפסה על כוס הינו שירות עיצובי אשר תפס תאוצה בשנים האחרונות, ניתן לראות כי רבים בוחרים באפשרות זו עבור מתנות לחברים, עמיתים לעבודה, משפחה ועוד. כמו כן, הדפסה כזו מאפשרת מיתוג עסקי באופן ייחודי ויצירתי באמצעות הדפסת לוגו החברה על הכוס. 

הדפסה על כוס בירה

Green Glass הינה חברה אשר הוקמה בשנת 2004 על ידי ראובן ועידו כהן. החברה מתמחה בתחום אמנותי חדש אשר מתפתח בישראל בשנים האחרונות: עיבוד זכוכית חמה. בנוסף, החברה מתמחה בייצור תנורים, הדפסה על כוס בירה,  ייצור אריחים מעוטרים, מיתוג והדפסת כלים, ייצור דקאלים ועיבוד זכוכית וקרמיקה, ועוד. הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים מאפשר לחברת גרין גלאס להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר. בנוסף, החברה שמה לה למטרה להיות אחראית על כל תהליך הייצור, ודואגת לבקרת איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, גם לאחר הספקת המוצר, זאת לצד מענה אנושי עבור כל בעיה, בכל עת. 

הדפסה על כוס זכוכית

הדפסה על כוס זכוכית מאפשרת קידום מכירות ומהווה כיום חלק בלתי נפרד מפרסום ומיתוג העסק. 

לצפייה במגוון המוצרים לחצו כאן