הדפסה על אריחים

הדפסה על אריחים הינו תחום אשר התפתח והתקדם מאוד בשנים האחרונות. יותר מכך, כיום שירותי הדפסה על אריחים מאפשרים מגוון רחב של עיצובים וסגנונות לבית, למשרד ועוד. הדפסה על אריחים הינה פופולרית במיוחד בקרב משרדים רבים אשר שואפים להיות ייחודים ולבלוט. מדובר על השקעה משתלמת במיוחד, אשר יכולה לקדם את מיתוג העסק באופן האיכותי, המיוחד והיפה ביותר. הדפסה על אריחים יכולה לבוא לידי ביטוי על ידי הדפסת לוגו החברה, במקומות שונים ברחבי המשרד. 

Green Glass הינה חברה אשר הוקמה בשנת 2004 על ידי ראובן ועידו כהן. החברה מתמחה בתחום אמנותי חדש אשר מתפתח בישראל בשנים האחרונות: עיבוד זכוכית חמה. בנוסף, החברה מתמחה בייצור תנורים, הדפסה על אריח, הדפסה על אריח קרמי, הדפסה על אריחי קרמיקה, ייצור אריחים מעוטרים, מיתוג והדפסת כלים,  ייצור דקאלים ועיבוד זכוכית וקרמיקה, ועוד. הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים מאפשר לחברת גרין גלאס להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר. בנוסף, החברה שמה לה למטרה להיות אחראית על כל תהליך הייצור, ודואגת לבקרת איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, גם לאחר הספקת המוצר, זאת לצד מענה אנושי עבור כל בעיה, בכל עת. 

הדפסה על אריח

הדפסה על אריח מאפשרת למעשה להדפיס מגוון רחב של אריחים דקורטיביים הן לריצוף הבית, המקלחת, השירותים, ועוד. כיום ניתן למצוא היצע רחב ומגוון במיוחד של אריחים שונים בעיצובים וסגנונות שונים ומגוונים. כמו כן, חשוב לעשות בחירה מחושבת, על מנת להבטיח עיצוב נקי אשר יכול להחזיק לאורך זמן. היתרון המהותי של אלמנט עיצובי זה הוא האפשרות להעניק לכל חלל מראה מיוחד ועיצובי יותר. 

הדפסה על אריח קרמי

הדפסה על אריח קרמי הפך לאלמנט עיצובי פופולרי ומבוקש במיוחד בקרב ישראלים רבים, אשר שואפים לשדרג את הבית ולהפוך אותו למקום שמח ומזמין יותר. 

הדפסה על אריחי קרמיקה

Green Glass הינה חברה אשר הוקמה בשנת 2004 על ידי ראובן ועידו כהן. החברה מתמחה בתחום אמנותי חדש אשר מתפתח בישראל בשנים האחרונות: עיבוד זכוכית חמה. בנוסף, החברה מתמחה בייצור תנורים,הדפסה על אריחי קרמיקה,  ייצור אריחים מעוטרים, מיתוג והדפסת כלים, ייצור דקאלים ועיבוד זכוכית וקרמיקה, ועוד מגוון רחב של שירותים.

למגוון המוצרים לחצו כאן