בניית תנורים לזכוכית

בניית תנורים לזכוכית הינה מטלה מורכבת ורגישה, אשר דורשת את אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר, בעלי ידע מקצועי רחב וניסיון של שנים. כיום, ניתן למצוא מספר חברות אשר מתמחות בשירותי בניית תנורים לזכוכית, כאשר מומלץ וחשוב במיוחד לבחור בחברה בעלת רזומה וניסיון עשירים. כמו כן, בניית תנורים לזכוכית מאפשרת שימוש ועיצוב בזכוכית עבור תעשייות רבות, ולכן מדובר על שירותים מבוקשים במיוחד. 

Green Glass הינה חברה אשר הוקמה בשנת 2004 על ידי ראובן ועידו כהן. החברה מתמחה בתחום אמנותי חדש אשר מתפתח בישראל בשנים האחרונות: עיבוד זכוכית חמה. בנוסף, החברה מתמחה בייצור תנורים, בניית תנורים לזכוכית, בניית תנורים, בניית תנורים לייצור זכוכית, בניית תנורים לקרמיקה, ייצור אריחים מעוטרים, מיתוג והדפסת כלים,  ייצור דקאלים ועיבוד זכוכית וקרמיקה, ועוד. הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים מאפשר לחברת גרין גלאס להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר. בנוסף, החברה שמה לה למטרה להיות אחראית על כל תהליך הייצור, ודואגת לבקרת איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, גם לאחר הספקת המוצר, זאת לצד מענה אנושי עבור כל בעיה, בכל עת. 

בניית תנורים

ניתן למצוא שירותי בניית תנורים רבים, כאשר תנורי קרמיקה הינם נפוצים במיוחד. מדובר על תנורים אשר נועדו לשריפת עבודות מפורצלן, זכוכית, חימר או גלזורה. מדובר על תנורים אשר מתאפיינים בחום גבוה במיוחד, אשר יכולים להגיע עד כ- 1320 מעלות צלזיוס, זאת על מנת להבטיח את ייבוש החומר בצורה המיטבית ביותר, ולגרום לחומר להיות עמיד וחזק ככל הניתן. 

בניית תנורים לייצור זכוכית

Green Glass הינה חברה אשר הוקמה בשנת 2004 על ידי ראובן ועידו כהן. החברה מתמחה בתחום אמנותי חדש אשר מתפתח בישראל בשנים האחרונות: עיבוד זכוכית חמה. בנוסף, החברה מתמחה בייצור תנורים, בניית תנורים לייצור זכוכית, ייצור אריחים מעוטרים, מיתוג והדפסת כלים,  ייצור דקאלים ועיבוד זכוכית וקרמיקה, ועוד. הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים מאפשר לחברת גרין גלאס להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר. 

בניית תנורים לקרמיקה

בניית תנורים לקרמיקה הינה מלאכה מורכבת אשר דורשת ידע, ניסיון, ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. תנורי קרמיקה שומרים על טמפרטורה אחידה, אשר מאפשרת את השריפה של כל חלקי החומר במידה שווה, על מנת שהתוצאה תהיה אפקטיבית ובאיכות הטובה ביותר. 

למגוון התנורים לחצו כאן