אריחים לשרותים

אריחים מצוירים למקלחת ולשירותים

 

חברת גרין גלאס מייצרת ומשווקת אריחים מצוירים למקלחת ולשירותים התורמים לעיצוב החלל באופן מרשים וייחודי. מדובר באריחים צבעוניים לאמבטיה ולחדר שירותים המסופקים לפי הזמנה בכל קנה מידה, גוון ודוגמא, ועבור מחירים משתלמים במיוחד. כל זאת לצד שירות מקצועי, אדיב ויעיל לכל לקוח מכל מגזר – מקצועי, עסקי או פרטי.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil  

 

לעצב את המקלחת והשירותים עם אריחים מצוירים

 

בעזרת אריחי קרמיקה צבעוניים ומצוירים באיכות גבוהה תוכלו לעצב באופן אישי את חלל המקלחת והשירותים בכל סגנון שתרצו. התוצאות המתקבלות לחיפוי קירות או רצפות יהפכו גם חלל סטנדרטי למרשים וייחודי, יעניקו לו איכות אומנותית ויעשו אותו למקום שמהנה ונעים לשהות בו.

 

טכניקת הדפסת האריחים

 

אנו מדפיסים אריחים לשירותים ולחדר המקלחת בשתי טכניקות מתקדמות. האחת הינה דפוס דיגיטאלי בשיטת פרוצס והשנייה היא דפוס משי העושה שימוש באמצעים חדישים ומדויקים, עם רזולוציה גבוהה, שכבות צבע נדיבות ומרקמים מרשימים. הדימויים עצמם מודפסים עם צבעים ייעודיים לאריחים על משטחי דאקל בחום של שמונה מאות מעלות צלזיוס. הליך זה מבטיח קבלת אריחים באיכות ועמידות גבוהות וממושכות במיוחד, ומאפשר לנקותם בקלות עם כל חומר ניקוי נדרש.

 

הזמנת אריחים לשירותים ולמקלחת  

להזמנת אריחי קרמיקה מצוירים וצבעוניים לאמבטיה, מקלחת או שירותים, לחיפוי קירות או רצפות, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים 03-5560005, 050-6371796 ו- 050-8566633.

לצפייה במוצר מהמגוון שלנו לחצו כאן