אריחים למטבח

אריחים מיוחדים למטבח – צבעוניים ומצוירים

מחפשים אריחים מיוחדים למטבח במחיר משתלם? חברת גרין גלאס מייצרת ומשווקת אריחים למטבח מקרמיקה באיכות הגבוהה ביותר של ייצור, עיצוב והדפסה עבור מחירים נוחים המתאימים לכל כיס. תוכלו לרכוש מאיתנו אריחים מצוירים למטבח עבור מחיר משתלם ועם עיצוב ייחודי משלכם.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil  

 

לעצב את המטבח עם אריחי קרמיקה

בעקבות עליית המודעות לעיצוב פנים איכותי וייחודי, גבר הביקוש בקהל מקצועי והפרטי לאריחים מעוצבים למטבח עם גוונים ודוגמאות מיוחדות. אריחים אלו כפי שחברתנו מציעה בשלל צבעים וגדלים, מעניקים לחלל המטבח חזות ייחודית המדגישה את סגנון עיצובו ומעניקה לו עומק ועניין. את המטרה ניתן להשיג על ידי משטחי קירות שלמים של אריחים צבעוניים או באמצעות חלקים ונגיעות צבע שלהם. על מנת לסייע לכם לבחור בסוג, סגנון וכמות האריחים המתאימה למטבח שלכם, עומדת לרשותכם מחלקה גראפית מקצועית הזמינה לייעץ, לכוון ולסייע בעיצוב אריחים צבעוניים למטבח.

הדפסת וייצור אריחים

עימנו תזכו לקבל אריח איכותי בכל היבטיו, החל מעיצוב מרהיב של האריח המצויר ועד להליכי הדפסה וייצור. את האריחים אנו מדפיסים בשתי שיטות מתקדמות של דפוס משי או דיגיטאלי עם צבעי איכות ייעודיים ועל גבי משטחי דאקל המודבקים בהמשך על גבי האריחים. את האריחים עם מדבקות הדאקל מכניסים לשריפה בתנור בחום גבוה של 800 מעלות. הליך זה מבטיח קבלת אריחים צבעוניים ומעוצבים באיכות גבוהב ביותר של צבע ודיוק ועם עמידות רבת שנים מפני חומרי ניקוי ונזקי סביבה.

הזמנת אריחי קרמיקה מעוצבים

להזמנת אריחים למטבח במחיר משתלם עם עיצוב ייחודי ואיכותי, ולקבלת מידע נוסף וסיוע מקצועי בתחום, צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים 03-5560005, 050-6371796 ו- 050-8566633

לצפייה במוצר מהמגוון שלנו לחצו כאן