אריחים ארמנים

נגיעות של צבע וסגנון עם אריחים ארמנים

 

חברת גרין גלאס מדפיסה ומעצבת מגוון סוגים של אריחי וכלי קרמיקה ופורצלן בטכניקות דפוס משי והדפסות דיגיטאליות איכותיות, המאופיינות בעמידות בתנאי סביבה ובכל סוגי חומרי הניקוי. אחד הסוגים הינם אריחים ארמנים מסוגננים שמתאימים לחללים ולמטרות שונות, כדוגמת חדר אמבטיה והשירותים, סלון או חדר שינה, שילוט על קירות וחיפוי שולחנות. האריחים המרהיבים האלו מוסיפים נגיעות מסוגננות של צבע לכול חלל.

דברו איתנו

03-5560005phone
במיילpencil  

 

אריחים ארמנים מרהיבים ביופיים

 

אריחים ארמנים הינם אריחי קרמיקה בעלי עיטורים מרהיבים, המעוצבים בהשראת הסגנון והמסורת הארמנית עם צבעוניות תוססת ודימויים מעולם החי והצומח. בין היתר, באריחים אלו תמצאו גוונים בוהקים של טורקיז וכחול אזולי, תכלת, ירוק, אוקר, אדום כהה, חום ולבן. כאמור, האריחים מעוטרים בדימויים מעולם החי כדוגמת טווסים, צבאים ודגים, וכן דימויים מעולם הצומח עם שפע של פרחים ועלים קטנים ודקורטיביים. כפועל יוצא מכך, אריחים ארמנים מספקים תוספת ייחודית ומרשימה לכול חלל שבו הם יוצבו בבית ובחצר, בין אם במטבח, במרפסת, במבואה לבית, בחדר השירותים או בחדר המקלחת. כמו כן, הם נפלאים לעיצוב רהיטים כחיפוי לשולחן סלון או קפה, לשידה או ארון.

 

הזמנת אריחים ארמנים

 

להזמנת אריחים ארמנים ייחודיים, מעוצבים ומודפסים באיכות גבוהה ביותר, ולקבלת עוד מידע ופרטים אודותם וייעוץ מקצועי בתחום, צרו קשר עם גרין גלאס בטלפונים
03-5560005, 050-6371796 ו- 050-8566633.

לצפייה במוצר מהמגוון שלנו לחצו כאן